GO4 kuriér (full-time alebo part-time)

GO4, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
8 - 12 EUR/hod.odmena je úkolová (vrátane nákladov na auto a PHM), horná hranica nie je obmedzená. Ponúkame najvyššie jednotkové odmeny v brandži, celková výška odmeny závisí od Vašej šikovnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopĺňame tím kuriérov pre Bratislavu o šikovných a spoľahlivých kuriérov, ktorých bude táto práca baviť.

Náplň práce:
- vyzdvihovanie a doručovanie zásielok,
- výber finančnej úhrady za dobierky,
- skenovanie zásielok, príprava rozvozových trás,
- práca s mobilnou aplikáciou a platobným terminálom.

Podmienkou spolupráce je vlastný dopravný prostriedok (postačuje osobné auto - combi, pickup je výhodou), čistý výpis z registra trestov, 100% spoľahlivosť a chuť pracovať ako kuriér. Práca je na ičo (živnosť, s.r.o.) alebo dohodu o brigádnickej práci študentov.

Dopĺňame viacero pozícií:
- expresný kuriér (prac. doba pondelok až piatok 8:00-17:00 hod.),
- rozvozový kuriér (prac. doba pondelok až piatok 8:30-18:30 hod., večerná smena 16:00-20:00, možná aj práca v sobotu 12:00-20:00 )

Ak máte záujem pracovať ako cyklokuriér v našej dcérskej spoločnosti Švihaj Šuhaj - uveďte to prosím vo svojej žiadosti.

- Práca v dobrom kolektíve v dynamicky sa rozvíjajúcej a inovatívnej firme
- zľavy na nákup bicyklov, cyklo príslušenstva, remeselného piva ...
- možnosť flexibilného pracovného času
- depo v širšom centre mesta

Prosíme, ak nemáte živnosť (prípadne sro) a nechcete alebo nemôžete si ju založiť a nie ste študent (dohoda - brigáda), aby ste nám svoju žiadosť neposielali. Podmienkou je čistý výpis z registra trestov! Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, doručovanie eshopov, rozvoz potravín a jedál.
GO4 je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2017.
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2014 a ceny primátora Bratislavy za rok 2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4120084  Dátum zverejnenia: 16.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.