Reagujte bez životopisu

GO4 kuriér

GO4, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte prax ako kuriér / vodič, pridajte sa k najlepším!
Aktuálne hľadáme najmä rozvozového kuriéra pre Bratislavu.
Stručná náplň práce:
- vyzdvihovanie a doručovanie zásielok,
- evidencia zásielok v mobilnej aplikácii a na preberacom hárku,
- výber finančnej hotovosti, práca s platobným terminálom

Ponúkame najvyššiu odmenu za "stop" v Bratislave; u nás môžete pracovať na pár hodín týždenne alebo zarábať určite viac ako u konkurencie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Logistika, Doprava

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

kurier

Počet rokov praxe

5

- šoférske zručnosti,
- ovládanie mobilných aplikácií,
- znalosť ideálnych dopravných trás,
- zodpovednosť, príjemné vystupovanie a pracovitosť.

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, doručovanie eshopov, rozvoz potravín a jedál.
GO4 je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2017.
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2014 a ceny primátora Bratislavy za rok 2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3941112  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac