Reagujte bez životopisu

GO4 kuriér

GO4, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.8.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte prax ako kuriér / vodič, pridajte sa k najlepším!
Aktuálne hľadáme najmä rozvozového kuriéra pre Bratislavu.
Stručná náplň práce:
- vyzdvihovanie a doručovanie zásielok,
- evidencia zásielok v mobilnej aplikácii a na preberacom hárku,
- výber finančnej hotovosti, práca s platobným terminálom

Ponúkame najvyššiu odmenu za "stop" v Bratislave; u nás môžete pracovať na pár hodín týždenne alebo zarábať určite viac ako u konkurencie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Logistika, Doprava

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

kurier
5

- šoférske zručnosti,
- ovládanie mobilných aplikácií,
- znalosť ideálnych dopravných trás,
- zodpovednosť, príjemné vystupovanie a pracovitosť.

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, od roku 2013 donáškovú službu hotových jedál na území Bratislavy.
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roku 2014 a ceny primátora za rok 2018.
Sme nadšenci nových technológií a vážime si životné prostredie. Preto sme sa rozhodli po 12 rokoch existencie ako kuriérskej služby, vstúpiť na trh taxislužby s jedinečným a moderným riešením - plne elektrickou a ekologickou taxislužbou e-TAXI, ktorá získala ocenenie Zelená firma roka 2017.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GO4, s.r.o.
Prievozská 34
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Bukna
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3941112  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac