Oblastný zástupca - kuriér pre oblasť Trenčín, N. Mesto, Piešťany a okolie

GO4, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700 - 000 € vo fakturácii (v závislosti od počtu doručených zásielok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste zodpovedný vodič/-čka s príjemným vystupovaním, máme pre Vás prácu s pravidelnou fakturáciou 700 - 900 EUR mesačne za cca 5 hodín denne.

Doručujú sa dokumentové a balíkové zásielky v kombinácii s rozvozom jedál pravidelným zákazníkom na území okresov Trenčín, Nové Mesto, Myjava, Piešťany.
Doručuje sa od nedele do štvrtka cca od 15:00 do 20:00 hod.
Podmienka je čistý výpis z registra trestov, vlastné auto (ideálne kombi alebo pickup) a živnostenský list alebo s.r.o.

Ponúkame pravidelnú dlhodobú spoluprácu a stabilitu firmy pôsobiacej 15 rokov na trhu kuriérskych služieb a donáškovej služby.
Možnosť rozširovania spolupráce do ďalších regiónov alebo zabezpečovania ďalších typov prepráv pre našu spoločnosť.

Podmienky: vlastné auto, čistý výpis z registra trestov, je potrebné si vybaviť zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve.

Vopred ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na nových kuriérov - oblastných zástupcov do tímu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, od roku 2013 donáškovú službu hotových jedál na území Bratislavy.
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roku 2014 a ceny primátora za rok 2018.
Sme nadšenci nových technológií a vážime si životné prostredie. Preto sme sa rozhodli po 12 rokoch existencie ako kuriérskej služby, vstúpiť na trh taxislužby s jedinečným a moderným riešením - plne elektrickou a ekologickou taxislužbou e-TAXI, ktorá získala ocenenie Zelená firma roka 2017.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

GO4, s.r.o.
Prievozská 34
821 05 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslav Bukna
E-mail: poslať životopis
ID: 3599378   Dátum zverejnenia: 13.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700 - 000 € vo fakturácii (v závislosti od počtu doručených zásielok)