GO4 kuriér (na pár hodín alebo až 2000-2500 € mesačne)

GO4, s.r.o.

Bratislavský kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
ponúkame najvyššiu odmenu za "stop" v BA; u nás môžete pracovať na pár hodín týždenne alebo zarábať určite viac ako u konkurencie; najlepší naši kuriéri fakturujú viac ako 2500 €/mesiac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte prax ako kuriér / vodič alebo uvažujete o práci kuriéra, pridajte sa k najlepším!

Naša spoločnosť ponúka najširšie portfólio rôznych typov služieb, preto si u nás môžete vyskúšať a nakoniec vybrať prácu, ktorá Vám bude najlepšie vyhovovať.

Stručná náplň práce:
- vyzdvihovanie a doručovanie zásielok,
- evidencia zásielok v mobilnej aplikácii a na preberacom hárku.
Jazdí sa vždy z Bratislavy.

Niektoré typy kuriérov vyžadujú prácu s vysielačkou alebo finančnou hotovosťou (dobierky) a čistý výpis z registra trestov.

Spolupráca ideálne na živnosť, avšak možné sú aj všetky ostatné formy spolupráce. Vieme si predstaviť, že spolupráca môže byť vhodná na privyrobenie si aj pre študentov, dôchodcov alebo mamičky na materskej dovolenke.

Naši kuriéri sú najšikovnejší a preto sú aj najlepšie platení.

Vieme sa veľmi flexibilne prispôsobiť vašim časovým predstavám o spolupráci. Môžte si vybrať spoluprácu napríklad na 4 hodiny, 8 hodín alebo aj 12 hodín, prípadne nepravidelne, keď vám to vyhovuje.

U nás môžete jazdiť s expresnými zásielkami krátke trasy vrámci mesta alebo naopak dlhé trasy mimo mesta, či do zahraničia. Taktiež si môžete vybrať doručovanie dokumentových a tovarových zásielok alebo potravín, či hotových jedál. Inak povedané, vieme Vám nastaviť jednoduchšie alebo zložitejšie typy prepráv.

Samozrejme môžete jazdiť na vlastnom alebo našom aute. Vybraní kuriéri majú možnosť jazdiť napríklad aj na elektromobiloch.

Taktiež radi privítame posily aj do našej divízie cyklokuriérov Švihaj Šuhaj alebo kuriéra na motorke.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- šoférske zručnosti,
- ovládanie mobilných aplikácií,
- znalosť ideálnych dopravných trás,
- zodpovednosť, príjemné vystupovanie a pracovitosť.

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, doručovanie eshopov, rozvoz potravín a jedál.
GO4 je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2017.
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2014 a ceny primátora Bratislavy za rok 2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3518571  Dátum zverejnenia: 22.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: ponúkame najvyššiu odmenu za "stop" v BA; u nás môžete pracovať na pár hodín týždenne alebo zarábať určite viac ako u konkurencie; najlepší naši kuriéri fakturujú viac ako 2500 €/mesiac.