Kuriér expres / kuriér rozvoz a donáška - top podmienky!

GO4, s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 34, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1500 a viac (garantujeme najvyššie odmeny za stop v brandži)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a najlepšie platených kuriérov/rozvozcov s praxou na:
- rozvoz a donáška jedla v čase 10:00 - 14:00 / 14:00 - 18:00, možnosť víkendových a večerných služieb alebo
- expresné zásielky v čase 8:00 - 18:00, možnosť víkendových a večerných služieb

Náplň práce:
vyzdvihovanie a doručovanie expresných zásielok na celom území Bratislavy a okolia,
rozvoz a donáška jedál na celom území Bratislavy a okolia
- evidencia zásielok, práca s vysielačkou, práca s mobilnou aplikáciou,
- komunikácia s dispečingom a so zákazníkmi,
pravidelné rozvozy zásielok na území Bratislavy a blízkeho okolia.

Práca v stabilnej, úspešnej a neustále sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Možnosť získať náborový príspevok až do výšky 200 €.

- výška zárobku závisí len na vašom pracovnom nasadení (odmeňovanie od "stopu", pričom garantujeme najvyššiu odmenu za stop),
- možnosť práce na vlastnom alebo našom dopravnom prostriedku (u nás máte možnosť jazdenia aj na elektromobile),
- ponúkame skutočne tú najakčnejšiu prácu v oblasti kuriérskych služieb.

Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite nám svoj životopis a vyplňte dotazník, budeme Vás kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- dobrá znalosť ulíc a orientácia v Bratislave
- spoľahlivosť
- zodpovednosť a dochvílnosť
- príjemné vystupovanie
- odolnosť voči stresu
- práca s mobilnou aplikáciou
- čistý register trestov
- platný zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
forma spolupráce na živnosť alebo v pripade brigadnika na dohodu o brigádnickej práci študentov

GO4 patrí medzi najrýchlejšie a najinovatívnejšie kuriérske služby na Slovensku so silným ekologickým akcentom. Poskytujeme komplexné kuriérske služby: citykuriér, medzinárodné expresné zásielky, urgentná same day preprava, vyzdvihovanie P.O.Boxov, preprava biologického materiálu, doručovanie eshopov, rozvoz potravín a jedál.
GO4 je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2017.
Naša dcérska spoločnosť Cyklokuriér Švihaj Šuhaj je držiteľom ocenenia Zelená firma roka 2014 a ceny primátora Bratislavy za rok 2018.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3180428  Dátum zverejnenia: 6.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500 a viac (garantujeme najvyššie odmeny za stop v brandži)