Klientský pracovník - budúci account manager

GO Marketing s.r.o.

Miesto práce
Medená, 81102 Bratislava 1
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
23.10.2017
Ponúkaný plat (brutto)
550-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladých aktívnych ľudí, ktorí hľadajú perspektívnu a aktívnu prácu s možnosťou zmysluplnej kariéry. Chceme aby si splnil nasledovné:
- realizácia úloh pridelených manažérom
- dosahovanie stanovených cieľov v oblasti marketingu a obchodu
- budovanie vzťahov so stálou klientelou spoločnosti
- budovanie dobrého mena spoločnosti
- tvorba informačných materiálov pre klientelu - sledovanie noviniek v oblasti obchodnu a medzinárodnej politiky
- po zapracovaní vedenie osobných schôdzok
- akvizičná činnosť
- klientský servis od A po Z s maximálnou ústretovosťou

Kompletné zaškolenie hradené firmou - vhodné aj pre absolventov
Motivujúce finančné ohodnotenie - bezkonkurenčné v tejto oblasti
Kariérny rast (možnosť rozvoja aj v zahraničí)
Profesionálne prostredie zamerané na úspech
Práca v centre Bratislavy
Teambuildingové akcie v mladom kolektíve
Neustály odborný a osobnostný rozvoj
Pevné pracovné hodiny
Služobný telefón aj na osobné účely

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2017 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Marketingová spoločnosť s niekoľkoročnými skúsenosťami ponúkajúca najlepšie marketingové služby v rôznych odvetviach. Spoločnosť sa zaoberá vyhádavaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti reklamy a marketingu. Taktiež propaguje značky našich partnerov, vykonáva prieskum trhu a verejnej mienky a snaží sa poskytovať čo najlepší servis pre klientov spoločnosti.

Medená
81102 Bratislava 1

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Kováč
E-mail: poslať životopis
ID: 3211429   Dátum zverejnenia: 10.10.2017