Operations Specialist

GO! Express & Logistics, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava Petržalka, Petržalka
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denná komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi - prijímanie a spracovnie objednávok, spracovanie dopytov, príprava cenníkov (telefonicky, emailom)
- zabezpečení prevádzkových procesov, administrácia zákaziek, používaní systému objednávania/doručovania , príprava podkladov k preprave zásielok, kontrolovanie objednávok
- komunikácia s kuriérmi, dodávateľmi a pobočkami v rámci celej siete GO! (DE, AT, CZ, PL, HU, a iné)
- poskytovaní zákazníckeho servisu v zmysle interných pokynov smerníc a s ohledem na Quality Management
- vyberaní, komunikácii a hodnotení dodávateľov logistických služieb, vyjednávaní optimálnych zmluvných podmienok.
- Monitorovaní a optimalizovaní logistických indikátorov a tokov v rámci spoločnosti.
- pravidelný reporting a monitoring kľúčových ukazovateľom

- možnosť profesijného a osobného rastu
- zaujímavá práca s možnosťou sebarealizácie a uplatnením vlastných nápadov
- každoročné hodnotenie pracovných výsledkov a možný budúci rast
- stravné lístky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

GO! Express & Logistics je renomovaná medzinárodná expresná kuriérska spoločnosť so silnou prítomnosťou v rôznych krajinách vrátane Nemecka, Česka, Rakúska, Slovenska, Dánska a Luxemburska. Svoje služby poskytuje s dôrazom na rýchlosť, spoľahlivosť a efektivitu pre svojich klientov po celom svete.

Na slovenskom trhu je GO! Express & Logistics aktívnou účastníčkou od roku 2017. Naša slovenská pobočka sídli v hlavnom meste Bratislave, čo im umožňuje efektívne a flexibilne zabezpečovať doručovanie a logistické potreby pre svojich zákazníkov po celej krajine.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3577751  Dátum zverejnenia: 20.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR