Športový výkonnostný diagnostik/-čka

Go Create Performance s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 200 EUR/mesiac* Ponúkaný plat je od € 900 brutto. Pri ponúkanom plate zvážime na pohovore Tvoje skúsenosti a schopnosti. Chceme odmeňovať spravodlivo, podľa Tvojho prínosu pre naše centrum. Ponúkané minimum je pre uchádzačov s minimálnymi skúsenosťami v danej oblasti. Pri kandidátoch s väčším množstvom skúseností a s väčšou praxou ponúkame aj vyššiu základnú zložku platu (+ možnosť motivačných odmien....). Pri živnostníkoch je ponúknutá odmena na základe dodanej práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme k nám šikovného a pozitívne naladeného člena tímu, ktorý je zanietený pre oblasť športovej výkonnostnej diagnostiky - spiroergometrie (záťažové testovanie), vie pomôcť klientom so správnym nastavením tréningov, na základe výsledkov diagnostiky. Vyžadujeme zvedavosť, vytrvalosť a vysokú mieru samostatnosti pri štúdiu. Naučíme ťa pracovať so športovými diagnostickými technológiami. Hľadáme niekoho, kto zapadne k nám do tímu, chce sa učiť nové veci, je zodpovedný, samostatný, má zdravý „sedliacky“ rozum a slovné spojenie „nie, nedá sa“ nemá vo svojom slovníku. Hľadáme niekoho, kto chce pomáhať druhým a snaží sa nájsť riešenie.

Meraj, analyzuj, vyhodnocuj a pomáhaj. Robíme veci inak - pridaj sa k nám.

Tvojou každodennou prácou bude:

- Vykonávanie diagnostík, analyzovanie dát, písanie reportov a ich interpretácia, preto aj slovenský jazyk a gramatika by ti nemali byť cudzie.
- Znalosť angličtiny/nemčiny je potrebná, nakoľko pri diagnostike ju budeš potrebovať.
- Posudzovanie zdravotného stavu klientov, diagnostikovanie príčin ťažkostí.
- Vedenie dokumentácie starostlivosti o klientov.
- Podieľanie sa na zabezpečení plynulej prevádzky centra, udržiavanie poriadku na pracovisku

Snažíme sa, aby sa u nás všetci cítili príjemne a mali k dispozícii všetko, čo k práci potrebujú. Aké sú výhody, ktoré ti ponúkame?

- možnosť dlhodobej spolupráce
- možnosť spolupráce s odborníkmi z celého sveta
- garancia perspektívnej a stabilnej spoločnosti
- profesionálne pracovné prostredie so vzájomnou dôverou
- možnosť ďalšieho vzdelávania v danom obore (získavanie certifikátov)
- možnosť využívať terapie a diagnostiky centra
- zamestnanecké zľavy na produkty
- zamestnanecké parkovanie
- pitný režim

Vzhľadom na kapacitné možnosti, na pohovor budú pozvaní len uchádzači, ktorí spĺňajú podmienky. Váš životopis, si s Vašim súhlasom nechávame v databáze a v prípade otvorenia novej vhodnej pozície Vás budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Športová výkonnostná diagnostika, Spiroergometria, absolvent lekárskej fakulty, FTVŠ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ako športový diagnostik by si mal určite mať tieto predpoklady:
- byť technicky zdatný
- mať prezentačné schopnosti
- mať proklientsky prístup
- chuť vzdelávať sa
- vyžadujeme precíznosť, lojalitu a diskrétnosť
- výhodou je ak máš pozitívny prístup k športu

Go Create Performance centrum vzniklo v roku 2018 ako športovo-medicínske diagnostické centrum. Využívame inovatívne technológie v oblasti športovej výkonnostnej a pohybovej diagnostiky. Pomáhame športovcom pri dosahovaní ich cieľov, diagnostike a liečbe zranení. Sme tím ľudí, ktorí budujú firmu na princípoch profesionality, precíznosti a zodpovednosti v priateľskej atmosfére.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4372802  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac