Elektrikár - Nemecko,Maďarsko

GMN electric s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 000 EUR/mesiacMzda závisí od schopností a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž elektrickej časti výrobných zariadení pre automobilový priemysel. Automatizačná technika a robotika. Najnovšie technológie.

Bližšie informácie mailom, alebo telefonicky

Pre Slovenskú pobočku Nemeckej spoločnosti GMN electric hľadáme kvalifikovaných montážnych pracovníkov. Ponúkame prácu na našich vlastných projektoch.
Ponúkame príležitosť pre kvalitných montérov. Ponúkame dlhodobú stabilnú spoluprácu na našich špičkových projektoch v zahraničí a na Slovensku.
Ubytovanie je zabezpečené na naše náklady.

Podmienkou je platné osvedčenie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike ( § 21 - § 23 ) a platná živnosť.
Zašlite prosím odborný životopis a zoznam realizovaných projektov - presne rozpísať druh montovaných zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax v montáži elektrických zariadení v automobilovom priemysle - výrobné linky
Osvedčenie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike § 21 - § 23
Živnostenský list
Spoľahlivosť
Vyžadujeme ovládanie Nemeckého jazyka aspoň na elementárnej úrovni .

GMN electric pôsobí na trhu od roku 1994. Pôsobí najmä v automobilovom priemysle a orientuje sa na výrobné zariadenia s najmodernejšími technológiami, ako robotické stanice, zváracie zariadenia, dopravníkové systémy, lakovne a montážne linky.
Firma má za sebou množstvo úspešných projektov a okrem Nemecka pôsobí v celej Európe. Disponuje stabilným odborným zázemím, má rozvetvenú základňu klientov a rozsiahlu zákazkovú náplň.
ID: 3977788  Dátum zverejnenia: 21.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac