SPS ( PLC ) programátor - priemyselná automatizácia v automotive

GMN electric s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
40 - 50 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca na SPS ( PLC ) výrobných zariadení v automobilovom priemysle
Bližšie informácie mailom, alebo telefonicky

Pre Slovenskú pobočku Nemeckej spoločnosti GMN electric hľadáme špecialistov pre oddelenie inžinieringu a priemyselnej automatizácie. Ponúkame dlhodobú a stabilnú spoluprácu na zaujímavých medzinárodných, technicky náročných projektoch v oblasti automotive.
Ponúkame :
- Zaujímavé ohodnotenie
- Zahraničné projekty

Zašlite prosím svoj štruktúrovaný odborný životopis s dôrazom na požadované odborné znalosti a realizované projekty.
Podmienkou je prax z programovania a uvádzania SPS ( PLC ) do prevádzky a osvedčenie odbornej elektrotechnickej spôsobilosti ( § 21,alebo § 22, alebo § 23 ).Ide o dlhodobý projekt - 2 roky. Práca na 2 smeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizačná technika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

Prax v programovaní SPS ( PLC ) Siemens
Skúsenosti s automatickými robotickými stanicami .
Vykonávanie zmien v programoch, údržba robotických liniek
Osvedčenie odbornej spôsobilosti v elektrotechnike § 21, § 22, alebo § 23
Spoľahlivosť, analytické myslenie
Potrebná je komunikatívna znalosť NJ, prípadne AJ

GMN electric pôsobí na trhu od roku 1994. Pôsobí najmä v automobilovom priemysle a orientuje sa na výrobné zariadenia s najmodernejšími technológiami, ako robotické stanice, zváracie zariadenia, dopravníkové systémy, lakovne a montážne linky.
Firma má za sebou množstvo úspešných projektov a okrem Nemecka pôsobí v celej Európe. Disponuje stabilným odborným zázemím, má rozvetvenú základňu klientov a rozsiahlu zákazkovú náplň.
ID: 3634212  Dátum zverejnenia: 22.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 40 EUR/hod.