Servisný pracovník správy budov a nehnuteľností

GMK - stavservis s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 8 EUR/hod.1040

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba budov a nehnuteľností, odstraňovanie porúch
- vykonávanie preventívnej údržby
- elektromontáže
- práca v jednosmennej prevádzke

- práca v stabilnej spoločnosti
- 13. a 14.plat
- príplatky za nadčasy nad rámec zákonníka práce
- stravné lístky za výhodnejších podmienok
- príspevok zamestnávateľa do DDS

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem. Vyhradzujeme si právo z kapacitných dôvodov kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vedomosti a prax v oblasti údržby elektrozariadení a technickej správy budov
- samostatnosť, flexibilita a ochota vzdelávať sa
- chuť pracovať

Zaoberáme sa uskutočňovaním stavieb a ich zmien , prípravných prác k realizácii stavieb, dokončovacích stavebných prác pri realizácii exteriérov a interiérov, výrobe elektrických zariadení a elektrických súčiastok, výrobe a opracovaniu jednoduchých výrobkov z kovu , montáži - rekonštrukcii a údržbe vyhradených technických zariadení - elektrických inštalácií a opravy chladiarenských zariadení .
ID: 3756419  Dátum zverejnenia: 6.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 8 EUR/hod.1040