Pracovník zákazníckeho oddelenia - Customer Servise Representative

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- každodenný telefonický kontakt s klientmi
- riešenie požiadaviek a problémov zákazníkov
- udržiavanie a rozvoj obchodných vzťahov
- návrhy riešení pre zákazníkov
- telefonická a e-mailová komunikácia so zákazníkmi
- podieľanie sa na budovaní celkovej spokojnosti zákazníkov
- riešenie aktuálnych problémov
- administratíva
- colná problematika

- ponúkame Vám zaujímavú prácu v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- výhodné platové podmienky
- dlhodobú spoluprácu
- príjemné pracovné prostredie
- príležitosti na odborný a kariérny rast
- možnosť využívania cudzieho jazyka

V prípade záujmu zasielajte Váš profesijný životopis na uvedené kontaktné údaje e-mailom s presným uvedeným názvom pracovnej pozície.
Kontaktovať budeme len uchádzačov vyhovujúcich uvedeným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Pozorne si prečítajte nižšie uvedený text, prosím, a priložte ho do svojho e-mailu.
Súhlasím, aby spoločnosť GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o., so sídlom Lieskovská cesta 13, 962 21 Lieskovec (ďalej len spoločnosť), spracovala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce (úpravy, vyhľadávania, triedenia, kombinovania, likvidácie a poskytovania tretím osobám, ktorých totožnosť je mi spoločnosť povinná oznámiť) v súlade so zákonom č. 428/2002 Z.z. 'O ochrane osobných údajov'.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť
- komunikatívnosť
- profesionálne vystupovanie
- orientácia na zákazníka
- vysoké pracovné nasadenie
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- schopnosť riešiť problémové situácie
- odolnosť voči stresu
- flexibilita

GLS Slovakia je dcérskou spoločnosťou General Logistics Systems B.V. (so sídlom v Amsterdame). GLS zabezpečuje spoľahlivé, vysokokvalitné zásielkové služby pre viac než 270 000 zákazníkov doplnené o logistické a expresné služby. "Líder v kvalite európskej logistiky zásielok" je hlavným princípom GLS, pričom udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt. Prostredníctvom vlastných a partnerských spoločností poskytuje Skupina GLS služby v 41 európskych štátoch a v 7 štátoch USA. Celosvetovo pôsobí na základe zmluvných dohôd. GLS má k dispozícii vyše 70 hlavných a regionálnych prekládkových stredísk a viac než 1000 diep. So svojou pozemnou sieťou je GLS jedným z vedúcich poskytovateľov zásielkových služieb v Európe. GLS má 17 000 zamestnancov a denne je na cestách pre GLS približne 26 000 vozidiel. Za finančný rok 2016/17 dosiahla GLS príjem 2,5 miliardy eur a prepravila 508 miliónov zásielok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Lieskovská cesta 13, 962 21 Lieskovec (Zvolen)
962 21 Lieskovec
ID: 660297   Dátum zverejnenia: 25.7.2017