IT support

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Budča
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiac13. plat + 14. plat (podľa dosiahnutých výsledkov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BUDUJTE KARIÉRU S NAMI !

- správa a budovanie serverovej a sieťovej infraštruktúry (servery, routre, switche, LAN komponenty)
- zálohovanie dát na serveroch, IT security
- návrhy a realizácia špeciálnych riešení pre významných zákazníkov, komunikácia s IT oddeleniami zákaznikov GLS
- dohľad nad správnym fungovaním spracovania dát zo zákazníckych systémov – prevencia nezrovnalostí
- nákup a obstaranie IT techniky + software
- nastavovanie reportov pre zákazníkov
- poznanie interných IT systémov GLS, zabezpečenie ich pravidelného a bezporuchového fungovania
- pohotovosť v prípade operatívnych problémov
- podpora a aktívna účasť na dôležitých projektoch GLS SK

- mladý, dynamický pracovný kolektív
- práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- možnosť odborného a kariérneho rastu, dlhodobej spolupráce
- striedavý home-office po kompletnom zaučení kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Expert
Microsoft Windows - Pokročilý
SQL - Základy
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobrá orientácia v obore
- dobré komunikačné schopnosti
- samostatnosť, časová flexibilita
- maďarský jazyk výhodou

GLS Slovakia je dcérskou spoločnosťou General Logistics Systems B.V. (so sídlom v Amsterdame). GLS zabezpečuje spoľahlivé, vysokokvalitné zásielkové služby pre viac než 270 000 zákazníkov doplnené o logistické a expresné služby. "Líder v kvalite európskej logistiky zásielok" je hlavným princípom GLS, pričom udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt. Prostredníctvom vlastných a partnerských spoločností poskytuje Skupina GLS služby v 41 európskych štátoch a v 7 štátoch USA. Celosvetovo pôsobí na základe zmluvných dohôd. GLS má k dispozícii vyše 70 hlavných a regionálnych prekládkových stredísk a viac než 1000 diep. So svojou pozemnou sieťou je GLS jedným z vedúcich poskytovateľov zásielkových služieb v Európe. GLS má 17 000 zamestnancov a denne je na cestách pre GLS približne 26 000 vozidiel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 644906  Dátum zverejnenia: 20.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac