800 - 1 500 EUR

Kuriér/doručovateľ

GLS General Logistics Systems Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
august 2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ranné triedenie balíkov podľa zverenej trasy
- doručovanie balíkov v zverenom regióne, na zverenej trase (Prievidza, Handlová, Partizánske)
- vyzdvihovanie balíkov od zmluvných zákazníkov GLS
- aktívna a prozákaznícka komunikácia so zákazníkmi
- manipulácia s finančnou hotovosťou, obsluha platobného terminálu
- práca s mobilným skenerom

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

celková mzdy/odmena závisí od výkonu doručujúceho kuriéra

- dlhodobá spolupráca
- práca v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti
- výhodné platové podmienky závislé od výkonu kuriéra
- pracovný týždeň pondelok - piatok
- možnosť ďalšieho osobného rozvoja v rámci spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz sk. B a minimálne 2 roky praxe v riadení automobilu
- samostatnosť, zodpovednosť, lojalita
- zdvorilé vystupovanie
- čistý výpis z registra trestov
- účasť na budovaní dobrého mena GLS
- skúsenosti s doručovaním zásielok a znalosť regiónu PD, PE výhodou

GLS Slovakia je dcérskou spoločnosťou General Logistics Systems B.V. (so sídlom v Amsterdame). GLS zabezpečuje spoľahlivé, vysokokvalitné zásielkové služby pre viac než 270 000 zákazníkov doplnené o logistické a expresné služby. "Líder v kvalite európskej logistiky zásielok" je hlavným princípom GLS, pričom udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt. Prostredníctvom vlastných a partnerských spoločností poskytuje Skupina GLS služby v 41 európskych štátoch a v 7 štátoch USA. Celosvetovo pôsobí na základe zmluvných dohôd. GLS má k dispozícii vyše 70 hlavných a regionálnych prekládkových stredísk a viac než 1000 diep. So svojou pozemnou sieťou je GLS jedným z vedúcich poskytovateľov zásielkových služieb v Európe. GLS má 17 000 zamestnancov a denne je na cestách pre GLS približne 26 000 vozidiel. Za finančný rok 2016/17 dosiahla GLS príjem 2,5 miliardy eur a prepravila 508 miliónov zásielok.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Budča
96233 Budča

Kontakt

ID: 3691357   Dátum zverejnenia: 11.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   celková mzdy/odmena závisí od výkonu doručujúceho kuriéra