EHS A. Manager

GLOVIS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
čo najskôr
1 789,79 EUR/mesiacod 1 789,79Eur + variabilná zložka, bonusy, benefity Finálna výška mzdy závisí od pracovných skúseností a kvalifikácie vybraného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za implementáciu požiadaviek Bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci (BOZP), Požiarnej ochrany (PO), Ochrany životného prostredia (OŽP) do všetkých aktivít a procesov spoločnosti
• Koordinácia a metodické riadenie procesov v oblastiach BOZP, PO a OŽP a ich neustále zlepšovanie
• Riadenie a koordinovanie, zavádzanie, dodržiavanie systémov manažérstva životného prostredia a bezpečnosti práce podľa noriem EN ISO 14001, ISO 45001
• Zabezpečenie auditov v súlade s ISO 14001, ISO 45001, ako aj s internými normami
• Vytváranie a implementácia dlhodobej bezpečnostnej stratégie a politiky organizácie zameranej na minimalizáciu pracovných úrazov a ochranu zdravia zamestnancov,
• Vykonávanie interných auditov zameraných na dodržiavanie a implementáciu požiadaviek a identifikáciu potenciálneho zlepšenia
• Spracovanie interných predpisov v oblasti BOZP, PO a OŽP
• Organizovanie a zabezpečenie vykonania pravidelných predpísaných školení zamestnancov
• Riadenie bezpečnostných incidentov: evidencia, riadenie a vyšetrovanie pracovných úrazov a incidentov, vyhodnocovanie príčin a vypracovanie opatrení na prevenciu opakovania podobných situácií
• Spolupráca a komunikácia s príslušnými orgánmi dozoru, vrátane poskytovania informácií a spolupráce pri inšpekciách a kontrolách
• Rozvoj bezpečnostnej kultúry v organizácii, motivovanie zamestnancov k dodržiavaniu bezpečnostných pravidiel a podpora participácie v bezpečnostných iniciatívach.

• Zaujímavý sociálny a bonusový program pre zamestnancov. (štvrťročné, polročné bonusy (13.ty a 14.ty plat), prípadne iné mimoriadne bonusy)
• Doprava do a zo zamestnania v rámci žilinského regiónu a okresu Považská Bystrica
• Príspevky na stravovanie.
• Príplatky nad rámec Zákonníka práce
• Rôzne zľavy pre zamestnancov
• Bohatý sociálny program
• Distribúcia vitamínových balíčkov
• Súťaže pre zamestnancov
• Káva na pracovisku zdarma

Ak sa zaujímate o pracovnú pozíciu ako aj máte na ňu kvalifikáciu, zašlite svoj životopis aj v anglickom jazyku na email nižšie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

BOZP, Enviroment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• VŠ vzdelanie so zameraním na BOZP a PO
• Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii, min. 5 rokov
• Znalosť právnych a ostatných predpisov a technických noriem v oblasti BOZP/PO/OŽP
• Platné osvedčenie bezpečnostného technika (autorizovaný bezpečnostný technik) a technika PO
• Skúsenosti s problematikou životného prostredia /odpady a pod./, - skúsenosť so zavádzaním ISO 14001 vítaná
• Oprávnenie na výchovu a vzdelávanie v oblasti ochrany práce – VVZ 06.1. výhodou
Ovládanie anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• MS Office na užívateľskej úrovni
• zodpovednosť, samostatnosť a dôslednosť
• organizačné, komunikačné a prezentačné zručnosti
• schopnosť promptne riešiť vzniknuté situácie, zvládanie stresových situácií

GLOVIS SLOVAKIA patrí do skupiny Hyundai Glovis, ktorá je globálnym poskytovateľom integrovaných logistických a distribučných služieb. Na Slovensku sme hlavným logistickým partnerom spoločnosti Kia Slovakia. Pre nášho hlavného zákazníka zodpovedáme za všetky vnútorné logistické procesy a dodávky hotových vozidiel po celej Európe. Zaoberáme sa tiež obchodovaním s firmami pôsobiacimi v oblasti recyklácie materiálu, prepravy, prenosu a skladovania. V súčasnej dobe zamestnávame približne 450 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4774567  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 789,79 EUR/mesiac