Vodič/operátor na montážnej linke

GLOVIS SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 021 EUR/mesiac+ príplatky, bonusy, variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Balenie vozidiel ochrannými fóliami
• Vedenie vozidiel na vonkajšie parkovisko alebo na pracovisko opráv
• Kontrola – čítanie inšpekčnej karty vozidla

Zaujímavý sociálny a bonusový program pre zamestnancov. (štvrťročné, polročné bonusy (13.ty a 14.ty plat), inflačná kompenzácia)
Doprava do a zo zamestnania v rámci žilinského regiónu a okresu Považská Bystrica
Príspevky na stravovanie
Príplatky nad rámec Zákonníka práce
Príplatok za rizikové pracovisko (bremená, hluk)
Príplatky za zmennosť (poobedná, nočná)
Príplatok za prácu na VZV
Rôzne zľavy pre zamestnancov
Distribúcia vitamínových balíčkov, dni zdravia

Ak sa zaujali uvedené pozície a ste na ne kvalifikovaný, prosím pošlite nám svoj životopis na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

Vodičský preukaz

B

  • práca v 3-zmennej prevádzke
  • VP - B minimálne 2 roky
  • ochota pracovať nadčasy - výrobné soboty
  • zodpovednosť, pracovitosť

GLOVIS SLOVAKIA patrí do skupiny Hyundai Glovis, ktorá je globálnym poskytovateľom integrovaných logistických a distribučných služieb. Na Slovensku sme hlavným logistickým partnerom spoločnosti Kia Slovakia. Pre nášho hlavného zákazníka zodpovedáme za všetky vnútorné logistické procesy a dodávky hotových vozidiel po celej Európe. Zaoberáme sa tiež obchodovaním s firmami pôsobiacimi v oblasti recyklácie materiálu, prepravy, prenosu a skladovania. V súčasnej dobe zamestnávame približne 450 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 2616883  Dátum zverejnenia: 23.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 021 EUR/mesiac