Kurič, vodohospodár

Glortex a.s.

Miesto práce
Horná 5, Šenkvice
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje plynulý chod technologického zariadenia kotolne a reverznej osmózy podľa príslušných noriem, TR a PI

Zodpovedá za dodržiavanie parametrov pary a upravenej vody, robí okamžité zásahy pri zlyhaní regulácie a automatiky.

Kontroluje stav technologického zariadenia kotolne, zodpovedá za funkčnosť a správnu obsluhu meracích zariadení kotolne

​• 13. a 14. plat
​• práca v stabilnej spoločnosti a v príjemnom prostredí
​• technické vybavenie zamestnancov
​• profesionálny a osobný rozvoj​

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

​• stredoškolské vzdelanie bez maturity, s maturitou s technickým zameraním (strojnícke, elektrotechnické)
​• prax na pozícii min. 2 roky

​• Osvedčenie na obsluhu VTZ v zmysle vyhlášky č. 508/2009 Z.z., tlakové, plnové (kuričský preukaz II.tr.) a Osvedčenie na obsluhu tlakových nádob stabilných I, tr. resp. II.tr. - výhodou

​• samostatnosť a zodpovednosť
​• precíznosť, presnosť a manuálna zručnosť
​• technické a praktické myslenie ​

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a spracovaním živočíšnych a rastlinných tukov a olejov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Holocsiová
Tel.: +421915652134
E-mail: poslať životopis
ID: 4794524  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac