Skladník/čka vo veľkoobchode potravín,dvojzmenná prevádzka

GLOBUS spol. s.r.o.

Miesto práce
Lieskovská cesta 472, Lieskovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
900 - 1 100 EUR/mesiacVýška hornej hranice mzdy je závislá o množstva nachystaného tovaru - za každých 10000 € nachystaného tovaru 15 € odmena. Nočný príplatok za prácu po 22 h.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

chystanie tovaru na palety podľa objednávok so skenerom,
vykladanie,dokladanie a manipulácia s tovarom,fakturácia tovaru,
obaľovanie paliet, ťahanie paliet, práca s vysokozdvižným vozíkom vítaná

stabilná spoločnosť
stravné lístky alebo finančný príspevok

Informácie o výberovom konaní

Prac. doba: PO-PIA doobedná 7,00h-15,30h
poobedná 16,00h-23,30h
(prípadne aj dlhšie)
Víkendy voľné ,pracuje sa len vo výnimočných prípadoch.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybratých uchádzačov.
Ostatným ďakujeme veľmi pekne za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

prax s prácou v sklade vítaná,
osvedčenie na vysokozdvižný vozík výhodou
manuálna zručnosť
samostatnosť, zodpovednosť, dochvíľnosť
fyzická zdatnosť, flexibilnosť,spoľahlivosť

Veľkoobchod potravín a maloobchodné prevádzky

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4310585  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac