Frontend developer/ka

GLOBESY, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiacJunior od 1400€/mesiac, medior od 1800€/mesiac. Skúsenosti nás potešia. Predveď nám ich a radi im prispôsobíme mzdové podmienky aj náplň práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cítiš v sebe kreatívny potenciál a hľadáš si priestor, kde ho budeš môcť rozvíjať? Naskoč do nášho tímu frontend developerov a budeš sa môcť podieľať na tom, ako budú vyzerať appky a softvérové riešenia pre firmy ako Volkswagen, Orange či Východoslovenská distribučná a mnohé iné.

ZAPADNEŠ K NÁM, AK:
- ťa baví sledovať nové trendy v dizajne,
- máš chuť učiť sa pracovať s novými technológiami,
- chceš skúšať nové veci na reálnych projektoch pre veľké firmy,
- vieš pracovať samostatne, ale je pre teba dôležité byť súčasťou tímu.

ČO BUDE U NÁS TVOJOU ÚLOHOU:
- pomáhať nám vyvíjať webové riešenia postavené na technológiách ako Angular, Ionic, Node.js, Java, Spring, JPA, Docker, Kubernetes, Jenkins, Gitlab,
- čaká ťa vývoj UI v Angular frameworku a navrhovanie a implementovanie REST API,
- zapojíš sa aj do konfigurovania aplikácií a systémov, na ktorých sú riešenia prevádzkované,
- budeš mať šancu ukázať svoj cit pre UX a UI. Pri zložitých témach budeš spolupracovať s dizajnérom.

V ČOM SME ŠPECIFICKÍ:
1. Budeš môcť ukázať svoj skill v tom, čo vieš najlepšie. Ak niečomu zatiaľ nerozumieš, radi ti s tým pomôžeme. V oboch prípadoch si však radi vypočujeme tvoje názory a nápady.
2. Projekty pre teba nemusia byť iba časti kódu bez kontextu. Ak budeš chcieť, môžeš vstúpiť do rôznych projektových fáz a získať komplexný prehľad o vyvíjanom riešení.
3. Zaujíma nás nielen to, ako vyvíjaš, ale aj ako sa vyvíjaš. Ak budeš mať záujem, môžeš sa posunúť z vývojára do roly analytika alebo konzultanta, takže budeš môcť viac komunikovať so zákazníkmi. Ďalšia možnosť je špecializácia na technológie alebo architektúru. Ak ťa zase láka ochutnať projektové riadenie, môžeš si časom skúsiť aj rolu nositeľa úloh alebo projektov.

Long story short: hľadáme ľudí, nie robotov a nudiť sa u nás rozhodne nebudeš.

ČO U NÁS NÁJDEŠ:
- flexibilný pracovný čas a možnosť home office,
- sick days a narodeninové voľno,
- projekty, pri ktorých sa budeš môcť neustále prekonávať a posúvať svoju odbornosť,
- priestor pre kreativitu pri hľadaní riešení a veľa uší, ktoré chcú počuť tvoje nápady,
- benefitný systém, v ktorom myslíme aj na nováčikov,
- možnosť zúčastniť sa jazykových kurzov, školení a konferencií,
- preplatené športoviská aj partie kolegov, ktorí ti na nich budú robiť spoločnosť,

A hlavne atmosféru, v ktorej na ľuďoch naozaj záleží. V práci aj po práci.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
TypeScript - Pokročilý
CSS - Základy
Sass - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Analytické myslenie
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Schopnosť pracovať v tíme
- Chuť učiť sa nové technológie

Znalosti výhodou
- Angular, Ionic
- Node.js

KEBY TI BOLO NAŠE MENO NEZNÁME

Náš GLOBESY život začal ešte v roku 2002, kedy sme začali stavať základy IT firmy. Na tých dnes stojí implementačná a konzultačná spoločnosť s pobočkami v Žiline a Bratislave, ktorá má na konte viac ako 50 implementačných projektov pre najväčšie firmy na Slovensku a v Česku a vyše 55 000 koncových používateľov pracuje s našimi riešeniami.

To, aká je u nás atmosféra a ľudia, sa nedá úplne opísať, to treba zažiť. Ako IT firma si uvedomujeme, že práve ľudia sú našim najväčším esom v rukáve, takže robíme všetko pre to, aby sa u nás cítili čo najlepšie. Výsledok? Priemerná dĺžka pracovného pomeru je dnes u nás viac ako 9 rokov. Nie sme dokonalí, ani bez chyby, ale na ľuďoch nám naozaj záleží. To možno dokazuje aj fakt, že sme začínali s pár nadšencami a väčšina z nich je pod našou strechou dodnes – teraz už ako teamleaderi či senior experti na svoje oblasti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4595157  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac