SAP Developer

GLOBESY, s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 800 EUR/mesiacSkúsenosti nás potešia. Predveď nám ich a radi im prispôsobíme mzdové podmienky aj náplň práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa rozvíjať vo svete veľkého IT? Pridaj sa k nám a pomôž nám vymýšľať a vyvíjať riešenia, ktoré využívajú najväčšie firmy na Slovensku a v Česku.
Náš svet je SAP a jeho programovací jazyk ABAP. Ak ho zatiaľ nepoznáš, tak to vôbec nevadí (dokonca väčšina kolegov k nám do tímu prišla bez predchádzajúcich skúseností s ABAPom). Na začiatok si potrebuješ mať skúsenosť s objektovo orientovaným programovaním a SQL. Všetko ostatné ťa radi naučíme.

ČO BUDEŠ V NAŠOM ABAP TÍME ZASTREŠOVAŤ:
- Vývoj v oblasti informačných systémov SAP
- Účasť na celom životnom cykle projektu - fázy analýza, návrh riešenia, vývoj, go-live, podpora prevádzky
- Tímovú prácu v priateľskom tíme na zaujímavých projektoch pre najväčšie slovenské a zahraničné spoločnosti
- Okrem toho Ťa pri práci podporia špičkoví SAP experti s mnohoročnými skúsenosťami, ktorým nie je cudzí ani humor a zábava a rozhodne sa neboja doby cloudu :)

ČO U NÁS NÁJDEŠ:
- flexibilný pracovný čas a možnosť home office,
- sick days a narodeninové voľno,
- projekty, pri ktorých sa budeš môcť neustále prekonávať a posúvať svoju odbornosť,
- priestor pre kreativitu pri hľadaní riešení a veľa uší, ktoré chcú počuť tvoje nápady,
- benefitný systém, v ktorom myslíme aj na nováčikov,
- možnosť zúčastniť sa jazykových kurzov, školení a konferencií,
- preplatené športoviská aj partie kolegov, ktorí ti na nich budú robiť spoločnosť,

A hlavne atmosféru, v ktorej na ľuďoch naozaj záleží. V práci aj po práci.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Objektovo orientované programovanie - Pokročilý
SQL - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Programovanie

Počet rokov praxe

2

- Preukázateľné skúsenosti v programovaní minimálne 2 roky podmienkou
- Skúsenosti so systémom SAP výhodou
- Schopnosť analytického myslenia, algoritmizácie
- Orientácia na dosiahnutie cieľa
- Ochota vytrvalo prekonávať prekážky
- Ochota zdieľať svoje postrehy a nápady a poradiť sa s kolegami o pracovných výzvach :)

KEBY TI BOLO NAŠE MENO NEZNÁME

Náš GLOBESY život začal ešte v roku 2002, kedy sme začali stavať základy IT firmy. Na tých dnes stojí implementačná a konzultačná spoločnosť s pobočkami v Žiline a Bratislave, ktorá má na konte viac ako 50 implementačných projektov pre najväčšie firmy na Slovensku a v Česku a vyše 55 000 koncových používateľov pracuje s našimi riešeniami.

To, aká je u nás atmosféra a ľudia, sa nedá úplne opísať, to treba zažiť. Ako IT firma si uvedomujeme, že práve ľudia sú našim najväčším esom v rukáve, takže robíme všetko pre to, aby sa u nás cítili čo najlepšie. Výsledok? Priemerná dĺžka pracovného pomeru je dnes u nás viac ako 9 rokov. Nie sme dokonalí, ani bez chyby, ale na ľuďoch nám naozaj záleží. To možno dokazuje aj fakt, že sme začínali s pár nadšencami a väčšina z nich je pod našou strechou dodnes – teraz už ako teamleaderi či senior experti na svoje oblasti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4542051  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac