Medior Konzultant/ka pre systém SAP

GLOBESY, s.r.o.

Miesto práce
Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiacOd 1 500€/mesiac. Skúsenosti nás potešia. Predveď nám ich a radi im prispôsobíme mzdové podmienky aj náplň práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového parťáka alebo parťáčku s chuťou učiť sa, ktorý/á sa v spolupráci s našimi kolegami postupne do detailu oboznámi so systémom SAP a túto znalosť využije:

- pri analýze požiadaviek zákazníka a návrhu riešení,
- pri návrhu funkčností,
- pri riešení problémov zákazníka a návrhu úprav,
- pri testovaní nových riešení a zmien,
- pri školení užívateľov,
- pri tvorbe dokumentácie k zákazníckym riešeniam.

ZAPADNEŠ K NÁM, AK:
- máš minimálne ročnú skúsenosť s prácou s informačným systémom (používateľ/analytik/konzultant/tester/vývoj),
- ak máš skúsenosť s business procesmi v organizáciách,
- ak si technický typ a nechýba ti analytické myslenie,
- vieš pracovať samostatne, ale je pre teba dôležité byť súčasťou tímu,
- si aktívny a rád neustále hľadáš riešenia, ako sa veci dajú spraviť alebo zlepšiť,
- si komunikatívny a zvládaš prácu so zákazníkom,
- občas rád vycestuješ mimo domu.

ČO U NÁS NÁJDEŠ:
- flexibilný pracovný čas a možnosť home office,
- sick days a narodeninové voľno,
- projekty, pri ktorých sa budeš môcť neustále prekonávať a posúvať svoju odbornosť,
- priestor pre kreativitu pri hľadaní riešení a veľa uší, ktoré chcú počuť tvoje nápady,
- benefitný systém, v ktorom myslíme aj na nováčikov,
- možnosť zúčastniť sa jazykových kurzov, školení a konferencií,
- preplatené športoviská aj partie kolegov, ktorí ti na nich budú robiť spoločnosť,

A hlavne atmosféru, v ktorej na ľuďoch naozaj záleží. V práci aj po práci.

Ak ťa naša pracovná ponuka zaujala, pošli, prosím, svoj životopis a motivačný list na našu e-mailovú adresu [email protected]. Do predmetu, prosím, uveď názov pozície.

Vybraných uchádzačov kontaktujeme a radi sa s nimi porozprávame či už online alebo osobne. Ostatným zašleme vyrozumenie e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Ekonomika, Elektrotechnika, Telekomunikácie, Bezpečnosť, Logistika, Strojárstvo,

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívnosť
- Analytické myslenie
- Schopnosť práce so zákazníkom
- Minimálne ročná skúsenosť s prácou s informačným systémom (používateľ/analytik/konzultant/tester/vývoj),
- Skúsenosť s business procesmi v organizáciách
- Pracovitosť, vytrvalosť
- Schopnosť štúdia literatúry v AJ
- Ovládanie MS Office na pokročilej úrovni
- Skúsenosť s informačným systémom SAP výhodou
- Ochota učiť sa nové technológie

KEBY TI BOLO NAŠE MENO NEZNÁME

Náš GLOBESY život začal ešte v roku 2002, kedy sme začali stavať základy IT firmy. Na tých dnes stojí implementačná a konzultačná spoločnosť s pobočkami v Žiline a Bratislave, ktorá má na konte viac ako 50 implementačných projektov pre najväčšie firmy na Slovensku a v Česku a vyše 55 000 koncových používateľov pracuje s našimi riešeniami.

To, aká je u nás atmosféra a ľudia, sa nedá úplne opísať, to treba zažiť. Ako IT firma si uvedomujeme, že práve ľudia sú našim najväčším esom v rukáve, takže robíme všetko pre to, aby sa u nás cítili čo najlepšie. Výsledok? Priemerná dĺžka pracovného pomeru je dnes u nás viac ako 9 rokov. Nie sme dokonalí, ani bez chyby, ale na ľuďoch nám naozaj záleží. To možno dokazuje aj fakt, že sme začínali s pár nadšencami a väčšina z nich je pod našou strechou dodnes – teraz už ako teamleaderi či senior experti na svoje oblasti.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4536089  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac