Embedded C Developer (AUTOSAR)

GlobalLogic s.r.o.

Miesto práce
Antona Bernoláka 3334/72, Žilina
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Embedded HW/SW architektúra moderného vozidla je distribuovaný systém pozostávajúci z niekoľkých častí. Vývoj týchto komplexných systémov vyžaduje spoluprácu viacerých partnerov. GlobalLogic je jedným z partnerov pre Automotive doménu a máme priestor pripojiť do tímu skúseného developera so znalosťou Autosar.

Vhodný kandidát spĺňa tieto požiadavky:
- Dobrá znalosť programovacích jazykov C a / alebo C ++
- Skúsenosti s embedded systémami
- Skúsenosti s modelovaním softvérových architektúr pomocou UML a modelovacích nástrojov (Enterprise Architect)
- Znalosť Autosar výhodou
- Dobrá znalosť operačného systému Linux (skúsenosť s yocto výhodou)
- Znalosť preemptivných operačných systémov (Velocity, OSEK, AUTOSAR OS) je výhodou
- Znalosť GSM / UMTS / LTE je výhodou
- Veľmi dobrá znalosť angličtiny

Základné zodpovednosti:
- Návrh a vývoj funkčného kódu pre telematické jednotky
- Definovanie a návrh nových funkcionalít
- Spolupráca s vývojármi na strane zákazníka
- Implementácia nových technológii s cieľom maximalizovať efektívnosť vývoja
- Kontrola kódu a aktualizácia vývojovej dokumentácie
- Spolupráca na riešení chýb a zlepšovaní výkonu aplikácií
- Zabezpečenie robustnosti produktu, aplikácia štandardov

- 4 dni dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- 1 000 EUR ročne na relax
- 1x tyždenne možnosť Home Office
- káva, čaj, ovocie k dispozícii
- vzdelávanie
- teambuildingové aktivity
- prehodnotenie mzdy min. 1x ročne
- spoločné raňajky raz mesačne

Všetky životopisy sú preverené skúsenými odborníkmi, ktorí vyhodnocujú každý prijatý životopis. Títo ľudia sú recruiteri, ktorí pracujú na mnohých projektoch - vrátane preskúmania Vašej žiadosti. Znamená to, že sme chopní osloviť len žiadateľov, ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky na pracovné miesto. V každom prípade dostanete odpoveď od jedného z nás, nie od robota. :)
Ďakujeme, recruiterský tím.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

C - expert
C++ - expert
UML - expert

Počet rokov praxe

6

GlobalLogic is a full-lifecycle product development services leader that combines deep domain expertise and cross-industry experience to connect makers with markets worldwide. Using insight gained from working on innovative products and disruptive technologies, we collaborate with customers to show them how strategic research and development can become a tool for managing their future. Headquartered in the United States, GlobalLogic operates design and engineering centers around the world, extending the benefits of its authentic global presence to its customers in digital media, electronics, healthcare, infrastructure, finance, retail, and telecom industries. The company works with both start-ups and industry leaders, including over eighty percent of the world’s top technology brands.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Antona Bernoláka 3334/72
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Herková
E-mail: poslať životopis
ID: 3222618   Dátum zverejnenia: 7.11.2017