C++ developer (GLZA/BB220)

GlobalLogic Slovakia s.r.o.

Vysokoškolákov 1757/1, Kyjevské námestie 6, okres Banská Bystrica, okres Žilina
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracujeme so zanietením, učíme sa nové veci a máme dôveru vo vlastných ľudí. Aj preto C++ developerom ponúkame možnosť vybrať si projekt, ktorý im najviac vyhovuje:

Automotive
Pre známu automobilovú značku vyvíjame novú generáciu Automotive Telematics systémov, ktoré sú potrebné ku komunikácii áut medzi sebou i s okolitou infraštruktúrou
Technológie a nástroje: C++, Linux, Git, Yocto, Autosar

Healthcare
Európsky líder v oblasti systémov monitorovania pacientov nám zveril vývoj SW pre inovatívne zariadenia, ktoré bude umiestnené na americký trh pre využitie v záchranných zložkách
Technológie a nástroje: C++, Qt, Linux, Solution Architecture

Security
Poprednému globálnemu hráčovi na trhu prístupových kariet pripravujeme simulátor pre testovanie čipového firmware
Technológie a nástroje: C++ / C, Assembler

Náplň práce:
• Analýza požiadaviek zákazníka
• Návrh, vytvorenie a implementácia použiteľného a spoľahlivého C ++ zdrojového kódu
pre operačný systém Linux
• Zodpovednosť za zachovanie vysokej kvality zdrojového kódu
• Analýza chýb a opravy chýb
• Slovná interakcia so zákazníkmi v anglickom jazyku

Potrebné znalosti a skúsenosti:
• Minimálne 5 rokov skúsenosti s vývojom v C++
• Znalosť operačného systému Linux
• Znalosť vstavaných systémov výhodou
• Samostatnosť, zodpovednosť a ochota pracovať na sebe
• Schopnosť aktívne pracovať ako člen tímu
• Anglický jazyk slovom a písmom (komunikácia na dennej báze)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

Všetkým našim zamestnancom sú poskytované výhody, vrátane:
• Cash Benefit
• Relaxačná zóna
• Firemné vzdelávanie
• Možnosť Home Office
• Dovolenka nad rámec Zákonníka práce
• Team-buidlingové aktivity
• Ovocie pre všetkých každý deň
• Letná a vianočná párty
• Spoločné raňajky raz mesačne
• Knižnica s odbornou literatúrou

In today's modern world dominated by digital technologies and digital experience, ability to CREATE and CODE represents superpowers that impact lives all over the world. Software Engineers have the possibility to make an impact beyond the code.

GlobalLogic engineers create digital innovations that impact the lives of each of us. We bring together 28,000 talented professionals from all over the world. GlobalLogic is a place for innovators and fearless out-of-the-box thinkers. We recruit сhangemakers and help their exceptionality to shine through on 4 continents in 16 countries. Working here, you’ll collaborate with — and learn from — award-winning designers and engineers. In addition to the global rotation, relocation, and promotion policies, we check in regularly with our teams to make sure that they feel engaged, motivated and recognized.

GlobalLogic, a Hitachi Group Company, is a leader in digital product engineering. Headquartered in Silicon Valley, GlobalLogic operates design studios and engineering centers around the world, extending our deep expertise to customers in the automotive, communications, financial services, healthcare & life sciences, media and entertainment, manufacturing, semiconductor, and technology industries.

GlobalLogic headquarters in Slovakia is located in Kosice and other company facilities are located in Zilina and Banska Bystrica. GlobalLogic Slovakia boasts talented engineers, low attrition levels, and an experienced senior management team. See our career opportunities and join the GlobalLogic family today!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Ladislav Kilian
E-mail: poslať životopis
GlobalLogic Slovakia, s.r.o.
Busines Centre Košice III,
Štúrova 50, 040 01
ID: 3052577  Dátum zverejnenia: 8.12.2017