Vodič osobného motorového vozidla

GlobalCar SK s.r.o.

Rakúsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy je 650 Eur brutto - Priemerná mesačná mzda cca 1000 Eur v čistom (osobné ohodnotenie + príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy, pohotovosť)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme: - vodiča osobného motorového vozidla na TPP

Náplň práce:
- limuzín servis na limuzínach, viacmiestnych vozidlách pre VP typu B
- preprava osôb - transfery na letiská a hotely
- pristavenie, odovzdanie a prevzatie požičiavaných automobilov
- údržba motorových vozidiel, čistenie a tepovanie automobilov, doplnenie kvapalín

priateľský kolektív, preplatenie nadčasov, pohotovostných služieb, víkendov a sviatkov + osobné ohodnotenie vodiča ako bonus, náhradné voľná

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

vodič

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

- dochvíľnosť
- spoľahlivosť
- aktívny vodič, ktorý má viac ako 21 rokov
- flexibilita
- príjemné vystupovanie
- anglický jazyk na hovorovej úrovni - plynulá komunikácia s prepravovanou osobou, odovzdanie a prevzatie vozidla v AJ

Spoločnosť GLOBALCAR Sk je už 10 rokov na trhu, celoslovenské pôsobenie - 4 pobočky, Bratislava, B.Bystrica, Zvolen, Lučenec, Silné zázemie,
Spoločnosť zaoberajúca sa krátkodobým a dlhodobým prenájmom osobných motorových vozidiel - Autopožičovňa, operatívnym leasingom, Limuzín servis - TAXI, Vlastné servisné stredisko kde je servis, lakovna, pneuservis, vlastné umyvárky a podobne.
Ponúkame Vám stabilitu v rozrastajúcej sa spoločnosti, silné zázemie, firemné benefity.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Pestovateľská 4
821 04 Bratislava, Pestovateľská 4

Kontakt

ID: 1375337   Dátum zverejnenia: 6.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy je 650 Eur brutto - Priemerná mesačná mzda cca 1000 Eur v čistom (osobné ohodnotenie + príplatky za víkendy, sviatky, nadčasy, pohotovosť)