Administrátor - správa společností

Global Solutions Services ČR, s.r.o.

Miesto práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Ihneď príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
30.000 – 35.000 CZK/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hledáte rozmanitou a unikátní práci v Praze v ČR ?
Máte VŠ ekonomického směru a zkušenosti s chodem obchodních společností?
Ovládáte základní znalost účetnictví, daní, práva, auditu nebo controllingu?
Dorozumíte se anglicky a dokážete pracovat s dokumenty v AJ?
Pokud ano, tak toto je nabídka přímo pro Vás!

Global Solutions Services ČR, s.r.o. hledá do svého pražského 16 členného týmu novou posilu na plný úvazek na pozici administrátora, který bude mít na starosti zajímavé portfolio zahraničních společností.
Jsme součástí mezinárodní skupiny, která má pobočky v Praze, Bratislavě a Nikósii. Naše společnost se zabývá zakládáním a správou společností, a to jak v ČR a v zahraničí.

Náplní Vaší práce bude:
- kompletně zastřešit chod společnosti – budete mít na starosti jak zajištění administrativní agendy (evidence/úhrada běžných provozních nákladů firmy, evidence závazků/pohledávek, atd.), tak samotnou realizaci transakcí a tvorbu podkladů k nim (příprava pokynů, platebních příkazů, smluv k obchodům a dokumentů k různým korporátním akcím za spolupráce s právním oddělením firmy),
- spolupracovat s účetním oddělením na tvorbě finančních výkazů společností - budete zajišťovat podklady pro transakce, sledovat cash-flow a daňové dopady jednotlivých transakcí,
- podílet se na auditu finančních výkazů společnosti - budete přímo komunikovat s lokálním auditorem v dané destinaci,
- komunikovat jak přímo s klienty, tak s dalšími odborníky při nastavování parametrů a při realizování transakcí.

Zamestnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- smlouvu na dobu určitou 1 rok (s možností prodloužení na dobu neurčitou),
- příjemné dynamické pracovní prostředí v centru Prahy (Karlín).

Řadu zaměstnaneckých výhod:
- odměny,
- pružná pracovní doba,
- týden dovolené navíc,
- 3 sick days,
- jídelní kupony,
- systematický odborný rozvoj (možnost školení),
- výuka anglického jazyka,
- firemní akce,
- týmová setkávání apod.

Informácie o výberovom konaní

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis a motivační dopis, proč bychom si měli vybrat právě Vás. Těšíme se na setkání s Vámi.
Předem děkujeme všem uchazečům za projevený zájem o práci v naší společnosti.
Kontaktovat budeme pouze vybraných uchazečů splňujících zadaná kritéria. Ostatním kandidátům nezařazeným do výběru děkujeme a přejeme hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- aktivní znalost anglického jazyka,
- flexibilita, loajalita,
- diskrétnost,
- pečlivost, důslednost.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Global Solutions Services ČR, s.r.o. je součástí mezinárodní skupiny, která má pobočky v Praze, Bratislavě a Nikósii. Zabývá se zakládáním a správou společností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3549927  Dátum zverejnenia: 29.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30.000 – 35.000 CZK/brutto