Account Manager pre Západné Slovensko

Global Payments s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Global Payments s.r.o. je spoločný podnik Global Payments Inc., CaixaBank a Erste Group Bank AG, ktorý zaisťuje služby v oblasti merchant acquiringu (akceptácia a spracovanie platieb prostredníctvom platobných kariet) a platobné služby v štyroch kľúčových oblastiach strednej a východnej Európy: Česká republika, Slovensko, Rumunsko a Rakúsko.

Staňte sa súčasťou nášho obchodného tímu, ktorý koncentruje rôznorodý talent, vedomosti a skúsenosti. Pracujte v inšpiratívnom prostredí, kde panuje priateľská atmosféra. Nájdite prácu, ktorá Vás bude skutočne baviť!

Popis pozície:

Hlavnou úlohou Account manažera (ďalej AM) je akvizícia nových obchodníkov prostredníctvom vlastnej osobnej aktivity s individuálnou zodpovednosťou. Neoddeliteľnou súčasťou práce AM je starostlivosť o existujúce portfólio obchodníkov, budovanie a rozvíjanie vzťahov s kľúčovými obchodnými partnermi, ako existujúcich tak akvizičnými. Budete zodpovedný za dosiahnutie stanovených obchodných cieľov (ako je ročný čistý výnos, počet zmlúv, atď.). Budete spolupracovať s ďalšími oddeleniami naprieč spoločnosťou vrámci uspokojenia potrieb obchodníkov a pri príprave ponúk.

Očakávame od Vás:

- Výborné predajné a vyjednávacie schopnosti
- Dobrý time management a plánovanie
- Vysoká úroveň ústnej aj písomnej komunikácie a prezentácie (schopnosť komunikovať v AJ slovom a písmom)
- Schopnosť komunikovať s rôznymi zákazníkmi na profesionálnej úrovni

- Uživatelská znalosť práce s MS Office
- Proaktívny prístup, schopnosť hľadať a nájsť riešenia, motivovanosť, analytické myslenie, zodpovednosť a sebadisciplína

U nás získate možnosť:

- Zaujímavá a zodpovedná práca, kde ani jeden deň nie je rovnaký
- Využitie svojho obchodného potenciálu v spojení s prosperujúcou americkou spoločnosťou
- Stať sa špičkovým odborníkom v oblasti platobných kariet a terminálov
- Vybrať si zo širokej ponuky voľnočasových a finančných benefitov

Nástup možný ihneď alebo dohodou.