Špecialista predaja POS pre Košický kraj

Global Payments s.r.o.

Miesto práce
Košice
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 800 EUR/mesiac900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

O spoločnosti

Spoločnosť Global Payments s.r.o. je spoločný podnik Global Payments Inc., CaixaBank a Erste Group Bank AG, ktorý zabezpečuje služby v oblasti merchant acquiring (akceptácia a spracovanie platieb prostredníctvom platobných kariet) a platobné služby v troch kľúčových oblastiach strednej a východnej Európy: Českej republike, na Slovensku a v Rumunsku.

Staňte sa súčasťou nášho tímu, ktorý koncentruje rôznorodý talent, vedomosti a skúsenosti. Pracujte v inšpiratívnom prostredí, kde vládne priateľská atmosféra. Nájdite prácu, ktorá Vás bude skutočne baviť.

Pracovná náplň

- Aktívne vyhľadávanie a získavanie nových obchodných príležitostí
- Zodpovedá za plnenie mesačných plánov zvereného regiónu
- Zabezpečuje a vykonáva administratívne úlohy súvisiace s výkonom práce
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov vo zverenom regióne
- Návrh, schvaľovanie, monitoring a vyhodnocovanie obchodných príležitostí
- Aktívna analýza trhu a hľadanie potenciálu pre inovácie a vývoj produktov
- Reportovanie na pravidelnej báze
- Príprava konceptu produktu (cena, cieľová skupina, obsah)
- Definovanie obchodných podmienok a cenníka pre produkty firiem
- Riadenie profitability pridelených produktov a jej pravidelné vyhodnocovanie
- Nastavenie a monitorovanie efektívnosti procesov, implementovanie zlepšení a návrh opatrení
- Hľadanie potenciálu pre zjednodušenie a zefektívnenie procesov

Požiadavky na zamestnanca

- SŠ/VŠ vzdelanie
- Word, Excel, PowerPoint, Access, G Suite

- Vodičský preukaz skupiny B

- Vyjednávacie, organizačné a prezentačné zručnosti na vysokej úrovni
- Obchodného ducha zameraného na výsledok
- Prax v obchode výhodou a znalosť bankového trhu výhodou
- Časová flexibilita a lojalita
- Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, práca s PC, rozhodnosť, samostatnosť, pružnosť, chuť učiť sa nové veci, chuť cestovať.

Iné výhody

Naša spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Nadštandardné finančné ohodnotenie
- Zaujímavý sociálny program s množstvom benefitov
- Širokú škálu interných a externých školení
- Voľno naviac určené na regeneráciu zamestnanca
- Eventy, Teambuildingy
- Know-how
- Notebook s dátovým pripojením, mobilný telefón
- Služobné auto aj na súkromné použitie
- Kariérny postup

Naša spoločnosť ponúka pravidelné mesačné bonusy, až do výšky 100% základnej hrubej mzdy.

ID: 3778184  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 800 EUR/mesiac900 EUR/mesiac