Spoločnosť Global Payments s.r.o. je spoločný podnik Global Payments Inc., CaixaBank a Erste Group Bank AG, ktorý zabezpečuje služby v oblasti merchant acquiring (akceptácia a spracovanie platieb prostredníctvom platobných kariet) a platobné služby v troch kľúčových oblastiach strednej a východnej Európy: Českej Republike, na Slovensku, Rakúsku a v Rumunsku.

Staňte sa súčasťou nášho tímu, ktorý koncentruje rôznorodý talent, vedomosti a skúsenosti. Pracujte v inšpiratívnom prostredí, kde vládne priateľská atmosféra.

Technical Product Support

Global Payments Europe, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 500 EUR/mesiac

Náplň práce:

· Zaistenie podpory a správy pokladničného systému a platobných terminálov

· Komunikácia a spolupráca s 1st level a 3rd level support teamami

· Komunikácia so servisnými partnermi a dodávateľmi HW

· Analýza a riešenie incidentov predaných z 1st level support teamu

· Reportovanie zistených problémov na 3rd level support team

· Úzka spolupráca s product managementom

· Aktívna podpora pri implementácii jednotlivých aplikácií, účasť na internom testovaní

· Spolupráca na tvorbe produktovej dokumentácie

· Komunikácia s teamami v rámci Európy

Čo požadujeme:

· Aktívny prístup

· Analytické myslenie

· Stredné IT znalosti:

· Nastavenie OS Windows a Android

· Prácu s nástrojmi ako je Excel, Word, PowerPoint

· Orientáciu v XML problematike

· Základné znalosti týkajúce sa HW

· Znalosť anglického jazyka na úrovni B2

Benefity:

· Deň volna naviac na regeneráciu 4x za rok

· Stravenky v hodnote 5 EUR za kazdy odpracovany den

· Príspevok do dochodkového fondu 80 EUR mesačne

· Kafetéria 250 EUR ročne

· Multisport karta za polovičnú cenu (polovicu hradi zamestnavatel)

· Jazykové a odborné vzdelávanie

· Práca v skvelom pohodovom tíme v zázemí medzinárodnej spoločnosti

Kontakt

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Javůrková
E-mail: poslať životopis

ID: 4383649  Dátum zverejnenia: 19.7.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac