Merchant Support Representative

Global Payments Europe, s.r.o.

Miesto práce
V Olšinách 626/80, 28922 Praha 10, Hlavné mesto Praha
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Včasná a přesná komunikace s obchodníky prostřednictvím e-mailu případně telefonu.
Vyřizování reklamací obchodníků typu chybějící platba, výpisy, přístupy k uživatelským účtům portálu, navigace klientským portálem, nezaúčtovaná platba, vzniklá pohledávka, zamítnutá transakce a zaúčtování poplatků vůči klientům.
Řešení incidentů vzniklých v souvislosti s akceptací karet se zaměřením na zabránění podvodným transakcím.
Zachovávat mlčenlivost a obchodní tajemství zaměstnavatele.

Zamestnanecké výhody, benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Rumunský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Svědomitost, rozvážnost, pečlivost, houževnatost, spolehlivost.
Anglický a slovenský jazyk na komunikativní úrovni.
Rumunský nebo maďarský jazyk výhodou.
Silný pro-zákaznický přístup a schopnost pracovat v týmu.
Výborné a efektivní komunikační schopnosti.
Zdravou asertivitu a úsudek.
Zaměření se na výsledky.
Řízení inovací a zlepšování obchodu.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Global Payments sa zaoberá podporou služby platobných terminálov a spracovávaním transakcií na globálnej úrovni. Ponúkame nadštandardné platobné riešenie pre obchodníkov a banky.
ID: 3173171  Dátum zverejnenia: 29.8.2017