Špecialista podpory platobných terminálov s maďarčinou

Global Payments Europe, s.r.o.

Miesto práce
V Olšinách 626/80, Praha 10, 100 00
Termín nástupu
ihned

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ide o hlavný pracovný pomer, nahlásené pracovné miesto, plat podľa dohody s možnosťou nadštandardného zárobku až 1100 €. Poskytovanie telefonickej podpory obchodníkom, plnenie bankových backoffice úloh, základná technická podpora po telefóne. Nejedná sa o tele marketing ani predaj tovaru. 12 hodinové smeny, nočné a víkendové pohotovosti, pasívne volanie, profesijný rast .

Široká škála firemných benefitov a to 5 týždňov voľna, príspevok na stravovanie, a príspevok na benefit kartu na určené produkty a služby. Zákonné príplatky za víkendové a nočné smeny, sick day.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Global Payments sa zaoberá podporou služby platobných terminálov a spracovávaním transakcií na globálnej úrovni. Ponúkame nadštandardné platobné riešenie pre obchodníkov a banky.

Adresa spoločnosti

Global Payments Europe
V Olšinách 626/80
28922 Praha 10
Česká republika

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Zitová
E-mail: poslať životopis
ID: 3149654   Dátum zverejnenia: 5.10.2017