Špecialista podpory zákazníkov

Global Finance, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu posilu na komunikáciu s klientami.

Telefonická komunikácia (70%)
• Telefonická a emailová komunikácia s klientami, obchodnými partnermi a zamestnancami spoločnosti,
• Aktívna komunikácia za účelom doplnenia chýbajúcich údajov a nekompletných formulárov objednávok,
• Základné poskytovanie informácii o našich službách,
(Pracovník sa nepodieľa na aktívnom predaji produktov)

Administratívne činnosti (30%)
• spracovanie emailovej komunikácie prichádzajúcej od klienta,
• práca s internými systémami spoločnosti ,
• prijímanie a registrácia požiadaviek klientov,
• reporting aktivít

príjemné pracovné prostredie a mladý priateľský kolektív
• možnosť získania znalostí a skúseností z finančnej oblasti
• multisport karta
• firemné akcie
• firemné raňajky

Pracovné miesto: Bánska Bystrica – podľa dohody/na pobočke alebo
Bratislava – priamo na centrále spoločnosti Global Finance a.s.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2020 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Sme mladá dynamická spoločnosť, pôsobiaca vo finančnom segmente. Vyvíjame najmodernejšie digitálne fintech nástroje, aplikácie pre klientov a biznis partnerov. Projekt www.futuria.sk je jeden z nich. Pre našu spoločnosť pracuje viac ako 120 spolupracovníkov a pomohli sme už viac ako 30.000 klientom. Našim prístupom a inováciami sa snažíme zmeniť trh sprostredkovania finančných služieb. Pre našich biznis partnerov vytvárame kvalitné podnikateľské prostredie, ponúkame im motivujúcu kariéru a jedinečný systém práce. Viac info sa dozviete na www.futuria.sk a www.gfinance.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Mlynské Nivy 73
821 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3945065  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac