Špecialista podpory zákazníkov

Global Finance, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu posilu na komunikáciu s klientami.

Telefonická komunikácia (70%)
• Telefonická a emailová komunikácia s klientami, obchodnými partnermi a zamestnancami spoločnosti,
• Aktívna komunikácia za účelom doplnenia chýbajúcich údajov a nekompletných formulárov objednávok,
• Základné poskytovanie informácii o našich službách,
(Pracovník sa nepodieľa na aktívnom predaji produktov)

Administratívne činnosti (30%)
• spracovanie emailovej komunikácie prichádzajúcej od klienta,
• práca s internými systémami spoločnosti ,
• prijímanie a registrácia požiadaviek klientov,
• reporting aktivít

príjemné pracovné prostredie a mladý priateľský kolektív
• možnosť získania znalostí a skúseností z finančnej oblasti
• multisport karta
• firemné akcie
• firemné raňajky

Pracovné miesto: Bánska Bystrica – podľa dohody/na pobočke alebo
Bratislava – priamo na centrále spoločnosti Global Finance a.s.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Sme mladá, dynamicky sa rozvíjajúca finančno-technologická spoločnosť, ktorá prináša na trh nový štandard finančnej služby. Klientom ponúkame inovatívne, prehľadné a unikátne nástroje pre komfortnú prácu s osobnými financiami. Pre Biznis Partnerov prinášame nadčasový CRM nástroj pomocou ktorého dokážu klientovi zabezpečiť rýchle, komplexné a unifikované riešenie. Prinášame zároveň unikátny koncept pobočiek Global Point a špecializovaných kancelárii Global Office, kde klientovi garantujeme dodávku našej služby do 48 hodín. Buďte aj Vy pripravení na nový štandard finančnej služby.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3945065  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac