Brigádnik v oblasti administratívy

Global Finance, a.s.

Miesto práce
Mlynské nivy 73, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4 EUR / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nahrávanie zmlúv
Triedenie došlej pošty
Administratívne práce podľa potrieb spoločnosti
Pomoc pri organizovaní školení a vzdelávania zamestnancov
Práca s interným systémom spoločnosti

Práca vhodná aj pre absolventov, alebo študentov na kombinovanom, alebo externom štúdiu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť a spoľahlivosť
Zmysel pre detail
Precíznosť
Skúsenosti s prácou na PC

Global Finance je spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou finančných produktov širokej verejnosti, bežným ľuďom ako aj podnikateľským subjektom. Naším cieľom je prinášať klientom komplexné finančné služby v oblastiach ako sú: životné poistenie, neživotné poistenie, vklady a účty, bežné a hypotekárne úvery, II. a III. pilier (DSS, DDS) a investície.
Poslaním spoločnosti Global Finance, a. s. je pomáhať bežným ľuďom pri dosahovaní ich finančných cieľov a zvyšovaní ich životnej úrovne. Pre našich biznis partnerov vytvárame kvalitné podnikateľské prostredie, ponúkame im motivujúcu kariéru a jedinečný systém práce. Pomáhame tak aj im žiť lepší život. Podporujeme ich, aby si plnili svoje ciele a staráme sa o to, aby pocítili v živote viac uznania, rešpektu a úcty.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Mlynské nivy 73
821 01 Bratislava
ID: 2492490   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4 EUR / hodina