Kuchár/ka

GLOBAL FINA, s.r.o.

SLÁVIA - kaviareň, reštaurácia - Hlavná 63, Košice, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre kompletne zrekonštruovanú kaviareň a reštauráciu SLÁVIA, ktorá je súčasťou BOUTIQUE HOTELA SLÁVIA v srdci Košíc hľadáme kandidátov/tky na pozíciu Kuchár/ka.
Vašou úlohou bude:
- predpríprava a príprava jedál na zverenom úseku
- príprava gastronomických a spoločenských akcií
- preberanie tovaru a starostlivosť o tovarové zásoby
- spolupráca s obsluhou
- dodržiavanie hygieny, štandardov a noriem HACCP

Práca v spoločnosti prevádzkujúcej viacero gasto prevádzok.
Možný profesionálny rast.
Práca v historickej a širokej verejnosti známej prevádzke.

Ďakujeme všetkým kandidátom. Budeme reagovať len na záujemcov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Hotelové, gastronómia

Počet rokov praxe

2

- zručnosť, samostatnosť, flexibilita
- prax v zariadení podobného typu v zahraničí výhodou

GLOBAL FINA je spoločnosť pôsobiaca v gastronómii. Prevádzkuje niekoľko rôznych zariadení. V blízkej budúcnosti je plánované rozšírenie o ďalšie prevádzky, čím vytvára podmienky pre zamestnancov na kariérny rast.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Werferova 1
040 11 Košice

Kontakt

ID: 3308438   Dátum zverejnenia: 12.2.2018