Technik/údržbár pre administratívnu budovu

GLOBAL FACILITY a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiac13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávať údržbárske a elektro práce v celom objekte
- vykonávanie prehliadok zariadení, vykonávanie operatívnej a preventívnej údržby
- zúčastňovať sa predpísaných kontrol, skúšok a revízií
- viesť prevádzkové poriadky a denníky, revízne knihy, knihy závad a evidencie záruk
- zodpovedať za sledovanie a mesačné zapisovanie stavov meracích zariadení spotrieb energií
- riešiť havarijné stavy a krízové situácie
- zabezpečiť nákup materiálu potrebného pre výkon údržby

- práca v mladej, dynamicky rozvíjajúcej sa spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie
- pružná pracovná doba
- služobný telefón

Informácie o výberovom konaní

Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax minimálne 3 roky prax v oblasti údržby (ideálne administratívneho alebo obchodného centra) PODMIENKA
- osvedčenie o spôsobilosti podľa vyhlášky 508/2009 Z. z. § 21, §22 alebo §23 - PODMIENKA
- kuričské skúšky výhodou
- technické a manuálne zručnosti
- dodržiavanie termínov
- časová a pracovná flexibilita
- lojalita

Global Facility a.s. je spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a referenciami v oblasti komplexnej správy nehnuteľností s celoslovenskou pôsobnosťou/rôzne typy komerčných objektov ako administratívne budovy, nákupné centrá, obchodné reťazce, priemysel, logistické parky, inštitúcie verejnej a štátnej správy.
ID: 3203236  Dátum zverejnenia: 19.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac