Elektrikár/ Elektronik/ Mechatronik

Global Digital Group s. r. o.

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čím skôr, prípadne podľa dohody
4 800 - 6 200 EUR/mesiacV prípade vedenia motorového vozidla za výkonom práce na miesto určenia sa poskytovateľovi preplatia cestovné náklady a čas strávený na cestách. Ak poskytovateľ nevedie motorové vozidlo, uhradí sa mu príspevok za každú hodinu strávenú cestovaním. Ak sa ide letecky, zabezpečujeme letenky a preplácame náklady pre batožinu navyše. Ubytovanie (1-lôžkové izbách minimálne v *** hoteloch s raňajkami) je zabezpečené a hradené zamestnávateľom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre vyučených elektrikárov s platnou vyhláškou a mechanikov. Prijmeme aj celé zohraté partie. Výhodou sú skúsenosti v automatizácii a znalosť nemeckého alebo anglického jazyka.

Ubytovanie zabezpečuje a hradí zamestnávateľ. Preplatenie cestovných nákladov (ak sa cestuje letecky, odlety sú prevažne z Košíc, Bratislavy, Viedne alebo Krakova). Letenku zabezpečuje a hradí takisto zamestnávateľ . Ak sa cestuje autom, preplácame náklady a aj čas strávený cestovaním, prípadne šoférovaním. Práce prevažne po celej EÚ, prípadne inde vo svete (Izrael - Tel Aviv, Čína - Shanghai a pod.).

Kontaktovaní budu len vybraní uchádzači, čo spĺňajú podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy

Vodičský preukaz

B

GDG ist Ihr zuverlässiger Partner für mechanische Montage und elektrische Installation. Unsere ausgebildeten und engagierten Mechaniker, Elektriker und Monteure haben bereits in zahlreichen Ländern, wie z.B. Deutschland, Frankreich, Finnland, Israel, Irland, Slowenien, sowie Schweiz oder Slowakei, zu einer professionellen und termingerechten Projektabwicklung einen unschätzbaren Beitrag geleistet.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2948383  Dátum zverejnenia: 28.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 800 EUR/mesiac