Reagujte bez životopisu

Online Marketing Manager

Global Customer Service Solution s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kvalifikovaného manažéra marketingu do nášho e-commerce kancelárie so sídlom v Spojených štátoch, s pracoviskom v Dunajskej Strede.
POŽIADAVKY:
Aspoň 2-ročná skúsenosť v oblasti online marketingu
Profesionálna znalosť a ovládanie Facebook Business Manager, Google Ads, Analytics
Objavenie a oprava problémov pri online objednávok.
Spravovanie sociálnych sietí a reklamných účtov, sledovanie štatistík, optimalizácia.
VÝHODY UCHÁDZAČOV:
Znalosť anglického jazyka
Skúsenosti v oblasti digitálneho marketingu
Skúsenosti v spravovaní Facebookových stránok a reklamných účtov
PONÚKAME:
Dlhodobá pracovná príležitosť
Stabilné zázemie pracoviska
Priateľské pracovné prostredie
POZÍCIA/ODVETVIE:
Administrácia, Asistent, Kancelárska práca
Marketing, Média, PR
Marketing
Online marketing
Plný pracovný úväzok
POŽIADAVKY:
aspoň 2 ročná prax
jazykové znalosti:
anglický jazyk - stredne pokročilý

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

Hľadáme do nášho mladého tímu pracovníkov v e-shop administratíve, kandidáta, ktorý zvláda práce na PC a rád komunikuje, do trvalého pracovného pomeru. Staňte sa súčasťou Global Costumer Service Solution tímu a využívajte angličtinu každý deň.
ID: 3808633  Dátum zverejnenia: 21.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac