Grafický dizajner/Webdizajner/Programátor

Global Customer Service Solution s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme grafického dizajnéra do nášho mladého, dynamického tímu v oblasti e-commerce.
Očakávame prihlášky ľudí s dobrými počítačovými zručnosťami a znalosťou anglického jazyka.
Podmienky: Prax aspoň 1 rok v programoch Adobe Photoshop, InDesign, Illustrator, atď.
Ak Vás naša ponuka oslovila, pošlite životopis a overiteľnú referenciu na uvedenú emailovú adresu a staňte sa súčasťou tímu Global Customer Service Solution.

Grafikust, Webdesignert, Programozót keresünk !
Dunaszerdahelyi székhelyű cégünkbe főállásba keresünk grafikus, webdesigner, illetve programozó munkatársat.
Amennyiben magadra ismertél jelentkezz hozzánk bátran! Kérünk, hogy önéletrajzodban leinformálható referenciát jelölj meg és mellékletben csatolj portfóliót munkáidból.

Ponúkame:
- Karierná samostatnosť
- Mladý kolektív
- Možnosť karierného rastu
- Primeraný plat
- Kreatívne úlohy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, Programátor, Webdesign, Grafický dizajnér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Podmienky:
- znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
- ovládanie Microsoft Office na užívateľskej úrovni
- Precizita, samostatnosť, kreativita, organizačná schopnosť, organizačné myslenie
- dobrá znalosť grafických programov
- programátorské, počítačové zručnosti

Hľadáme do nášho mladého tímu pracovníkov v e-shop administratíve, kandidáta, ktorý zvláda práce na PC a rád komunikuje, do trvalého pracovného pomeru. Staňte sa súčasťou Global Costumer Service Solution tímu a využívajte angličtinu každý deň.
ID: 3237024  Dátum zverejnenia: 21.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac