EN SK

Scanning operator / Skenovanie dokumentov

Global Blue Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Damjanichova 3, Komárno
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
816 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Global Blue ponúka klientom, fyzickým osobám prevažne zo zahraničia, atraktívne zníženie ceny zakúpeného tovaru tým, že im umožňuje získať naspäť hodnotu DPH po jeho vývoze (tzv. Tax Free Shopping). Práve do Bratislavy prichádzajú denne tisícky žiadostí od turistov, ktoré je potrebné skontrolovať, digitalizovať, vyplatiť a v prípade nezrovnalostí našim zákazníkom asistovať.

Tím na oddelení skenovania má na zodpovednosti najmä skenovanie dokumentov podľa pokynov a podľa potrieb jednotlivých krajín, triedenie a vyberanie chýb zo spracovaných zväzkov a archiváciu dokumentov po ich oskenovaní.

Hlavné zodpovednosti na pozícii:
1. Skenovanie dokumentov – hlavná časť
2. Triedenie a vyberanie chýb zo spracovaných zväzkov
3. Kontrola správnosti naskenovaných dokumentov

Okrem výhod flexibilného pracovného času sa môžete tešiť na mladý kolektív, množstvo benefitov a neformálne pracovné prostredie.

Pracovný čas:
Po-Pia, 8 hodín denne + obed
Príchod do práce medzi 6:00-8:00

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Možnosť osobnostného a kariérneho rastu
• Priateľská atmosféra
• Príspevok na multisport kartu (fitness, wellness, masáže)
• Pravidelný príspevok do Cafeteria Benefit systému
• 3 dni dovolenky navyše
• príspevok na stravovanie
• Tretí pilier
• referral program, suggestion program
• občerstvenie vo firme (ovocie, raňajky a iné občerstvenie)
• Sick days

Za zaslanie životopisu v slovenskom jazyku vopred ďakujeme, no vzhľadom na množstvo životopisov budeme kontaktovať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Záujem o administratívu
• Aktívny prístup práci
• Zmysel pre rýchlosť a precíznosť
• Manuálna zručnosť

Global Blue Slovakia s.r.o. je spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním návratu časti DPH zahraničným turistom, pri vývoze nimi zakúpeného tovaru mimo EU. Ide o známu a uznávanú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu na celom svete. Viac na www.globalblue.com

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Melicherová
E-mail: poslať životopis
ID: 4511732  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac