Skladník s preukazom VZV - Vodič /kombinovaná pozícia/ v sklade s ovocím a zeleninou

Globactive s.r.o.

Miesto práce
Rimavská Sobota
Termín nástupu
Možný ihneď
1 060 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy, ktorá závisí od tvojich výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s rýchloobratkovým tovarom (ovocie, zelenina, potravinový sortiment)
- vychystávanie tovaru na palety podľa objednávok a ich kontrola
- kontrola kvality tovaru, balenie tovaru
- práca s počítačom
- operatívne práce podľa požiadaviek nadriadeného
- čistenie a upratovanie pracoviska
- rozvoz tovaru klientom vozidlami do 3,5t
- nakládka ( v sklade) a vykládka tovaru ( u odberateľa)
- zodpovednosť za správnosť prevzatých dokumentov ( dodacie listy, faktúry )
- slušné vystupovanie a schopnosť komunikácie so zákazníkmi

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej spoločnosti ktorá pôsobí na trhu viac ako 25 rokov
- mzda vždy vyplatená načas
- možnosť kariérneho postupu
- ocenenie výkonnosti
- nákup produktov za zvýhodnené ceny
- priateľský kolektív
- pobytové poukazy
- stravné poukážky v hodnote 7€/deň

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám životopis a motivačný list na nižšie uvedený odkaz.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisov a prejavený záujem pracovať v našom kolektíve. Všetky doručené životopisy budú posúdené na základe našich nastavených kritérií a požiadaviek. Na osobný pohovor budeme kontaktovať už len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná

- fyzická zdatnosť, sila
- ochota pracovať v skorých ranných hodinách
- zodpovednosť, flexibilita, bezúhonnosť
- spoľahlivosť, presnosť, dôslednosť
- prax na úrovni skladníka, operátora vítaná

Spoločnosť Globactive s.r.o. " CARRIES ", jedna z popredných regionálnych spoločností obchodujúcich už 25 rokov s ovocím, zeleninou a s potravinami, so sídlom v Rimavskej Sobote.

V súčasnosti dodávame viac ako 5 000 kg zeleniny a ovocia denne do 60 a viac škôl a škôlok v okolí, čím denne poskytujeme čerstvú a zdravú zeleninu, ovocie a potraviny pre desaťtisíce detí.

Keďže kvalitné suroviny sú našou srdcovou záležitosťou, pracujeme na tom, aby sa jedlo dostávalo na stoly našich zákazníkov s vynikajúcou starostlivosťou.

Pre nás je najdôležitejšia spokojnosť našich zamestnancov a zároveň spokojnosť našich zákazníkov. Myslíme si, že tieto dve veci bez seba fungovať nemôžu.

Naším poslaním je dodávať kvalitné suroviny do všetkých kútov oblasti a prispievať k nezabudnuteľným chvíľam uprostred pokojného a bezpečného každodenného života.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Tibor Palkovics
Tel.: +421911327969
E-mail: poslať životopis
ID: 4683530  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 060 EUR/mesiac