Medzinárodný obchodný zástupca značkových plaviek RELLECIGA®

GLETT, s.r.o.

Česko, Maďarsko, Nemecko, Poľsko, Rakúsko, Francúzsko, Belgicko, Taliansko, Švajčiarsko, Španielsko, Holandsko, Dánsko, Nórsko, Rumunsko, Fínsko, Luxembursko, Švédsko, Chorvátsko, Slovinsko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Zahraničie - ostatné
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
28.02.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme dynamická módna značka dámskych plaviek s celosvetovou pôsobnosťou. Pre rýchlo rastúci medzinárodný obchod hľadáme špičkového obchodného zástupcu ktorý bude mať za úlohu vyhľadávanie obchodných partnerov v krajinách EU.

Hlavné pracovné činnosti:
- sales management / project management
- vyhľadávanie nových B2B klientov v rámci všetkých štátov EU
- vytváranie návrhov obchodných podkladov, prezentácií a marketingových aktivít
- udržiavanie a rozvoj doterajších obchodných vzťahov
- tvorba obchodnej stratégie, plánovanie predaja a implementácia na rôzne trhy
- spolupodieľanie sa na interných projektoch v rámci rozvoja spoločnosti / značky
- plánovanie a organizácia obchodných stretnutí

Ponúkame:
- práca v skvelom mladom kolektíve so zázemím spoločnosti ktorá je výrobcom plaviek pre viac ako 200 svetových značiek
- kariérny rast, spoluvytváranie vlastného zázemia a tímu
- skvelé finančné ohodnotenie - prémie a podiel z predaja / zisku
- možnosť získať firemný automobil / telefón / notebook

Finančné ohodnotenie je možné spôsobom fix + prémie ale v prípade vynikajúcich výsledkov je možný priamy podiel na zisku.

Ak sa cítiš byť tá pravá / ten pravý obchodník do nášho tímu, tak nám zašli svoj životopis alebo informácie o sebe spolu s obchodnými skúsenosťami. Napíš aj stručné vysvetlenie, prečo by sme mali vybrať práve teba! Tešíme sa na tvoju správu :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Predpokladá sa aj cestovanie za obchodnými partnermi a práca mimo kancelárie. Hľadáme schopného predajcu s vynikajúcimi komunikatívnymi schopnosťami so zmyslom pre módu a vedomosťami o módnom obchode.

Požiadavky:
- plynulá komunikácia v Anglickom jazyku (ďalšia znalosť svetového jazyka vítaná; prípadná znalosť Poľského, Talianského alebo Maďarského jazyka výhodou).
- nadpriemerné obchodné schopnosti - prax a preukazateľné referencie sú výhodou
- vodičský preukaz sk. B
- dravosť, maximálne pracovné nasadenie a cieľavedomosť
- nadšenie pre módu

Európska pobočka medzinárodnej značky dámskych plaviek RELLECIGA®.
Vytvárame trendové dizajny dámskych plaviek v limitovaných kolekciách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3303068  Dátum zverejnenia: 6.2.2018