Výrobný pracovník - praktik lepenia (certifikát EAB) - mzda až do 1500

GLASSPORT, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
1 200 EUR/mesiacNástupný plat 1200 EUR v hrubom, a podľa schopností možnosť rastu až do 1500 EUR v hrubom .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za realizáciu lepených spojov

- samostatné vykonávanie činnosti pri štandardnej príprave lepených spojov

- bezodkladné informovanie dozoru lepenia o problémoch, ktorých riešenie nie je v jeho kompetencii

- vykonávanie činností v procese lepenia v súlade s platnou dokumentáciou

- okamžité prerušenie práce z dôvodu zistenia chýb pri príprave lepených plôch, lepidiel, pri nevyhovujúcom stave lepiacich strojov a zariadení alebo nevyhovujúcich parametroch prostredia

- vykonanie predpísaných skúšok

- obsluhu a predpísanú údržbu technických zariadení pre proces lepenia

- vykonávanie samokontroly vyrobených dielov v súlade s platnou dokumentáciou

- dodržiavanie silikónovej hygieny na pracovisku

- vypĺňanie predpísaných formulárov

- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku

práca v jednozmennej prevádzke,

práca na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

lepenie podľa DIN 6701 v triede bezpečnosti A1 externá kvalifikácia EAB podľa platných smerníc (Euro

čítanie technickej dokumentácie a orientácia sa vo výkresovej dokumentácii,

Spoločnosť GLASSPORT sa zaoberá návrhom, projekciou, výrobou, dodávkou a montážou zasklievacích systémov pre dopravné prostriedky - bezpečnostných skiel, okien, dvier a komponentov pre zasklievanie. Zasklievame stavebnú techniku, poľnohospodárske stroje a hromadné dopravné prostriedky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4836995  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac