Výrobný pracovník - mzda až do 1500

GLASSPORT, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacNástupný plat 1100 EUR v hrubom, a podľa schopností možnosť rastu až do 1500 EUR v hrubom .

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie výrobných činností podľa plánu

- obsluhu, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení

- kontrolu kvality vstupných materiálov

- dodržiavanie výrobných a technologických postupov

- riešenie a opravovanie drobných závad a porúch

- manipuláciu s tovarom, obsluhu zdvíhacích zariadení

- reportovanie porúch a nedostatkov výrobných liniek a výrobných procesov

- starostlivosť o pridelené zariadenia, prípravky, meradlá a nástroje

- vedenie prevádzkovej dokumentácie k prideleným výrobným prostriedkom

- vedenie predpísaných záznamov

- dodržiavanie poriadku na pracovisku

- dodržiavanie BOZP a PO

- spoluprácu pri realizácii a sústavnom zlepšovaní systému riadenia kvality

  • práca v jednozmennej prevádzke
  • pracovný pomer na dobu neurčitú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- manuálna zručnosť,

- orientácia vo výkresovej dokumentácii

Spoločnosť GLASSPORT sa zaoberá návrhom, projekciou, výrobou, dodávkou a montážou zasklievacích systémov pre dopravné prostriedky - bezpečnostných skiel, okien, dvier a komponentov pre zasklievanie. Zasklievame stavebnú techniku, poľnohospodárske stroje a hromadné dopravné prostriedky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4836981  Dátum zverejnenia: 22.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac