1 400 - 1 600 EUR

Vodič MKD - námorné kontajnery

Glass Partners Transports Slovakia, s.r.o .

Miesto práce
Česko, Rakúsko, Slovinsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.08.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jazda v jednotke s prideleným vozidlom
-ADR výhodou
-víkendy doma
- zacina sa pondelok parkovisko SWECHAT, konci piatok poobede na rovnakom mieste

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

624€ Brutto + Cestovnné náhrady, cca. 1400 - 1600netto

Vozovy park Scania , DAF
Navesy Kogel

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.7.2019 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

2

Lekárska + psychotesty
KKV
ADR - výhodou

Glass Partners Transports Slovakia je medzinárodná prepravná spoločnosť so špecializáciou na prepravu skla
Naša spoločnosť prepravuje tovar po celej Európe od roku 2004 a to od Portugalska po Rumunsko cez Španielsko, Francúzsko, Nemecko, Poľsko atď...

Hľadáme medzinárodne skúsených vodičov s nasledujúcimi požiadavkami:
• Vodičský preukaz skupiny CE s jednoročnými skúsenosťami v medzinárodnej doprave
• Znalosť cudzieho jazyka je vítaná, akým je francúzština, angličtina alebo nemčina
• Kandidát musí mať dobré správanie predvídateľné správanie, musí rešpektovať pokyny a zverený
majetok.
• Vodič musí byť bez zákazov jázd vo všetkých krajinách EU.

Ponúkame atraktívny plat a dobré pracovné podmienky :
• Diéta v zmysle zákona o cestovných náhradách priemer 45/ deň
• Vreckové 5 € / deň
• Plat 624 € mesačne
• Bonus za rešpektovanie pokynov a materiálov 100€
• Bonus pre dobrú spotrebu 100€

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Glass Partners Transports, s.r.o.
Prístavná 10
821 09 Bratislava
ID: 1746985   Dátum zverejnenia: 8.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624€ Brutto + Cestovnné náhrady, cca. 1400 - 1600netto