Dispečer

Glass Partners Transports Slovakia, s.r.o .

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
-Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok
-Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému, evidencia údajov o vykonaných jazdách.
-Operatívne riešenie zmien a reklamácií
-Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru
-Monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi

- možnosť kariérneho rastu,
- motivujúce platové ohodnotenie,
- stravné lístky
- príjemný kolektív

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 42 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Expert (C2) alebo Bulharský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré organizačné schopnosti, spoľahlivosť, dochvíľnosť, odolnosť voči stresu a proaktívny prístup k práci,
- znalosť rumunského jazyka

Glass Partners Transports Slovakia je medzinárodná prepravná spoločnosť so špecializáciou na prepravu skla
Naša spoločnosť prepravuje tovar po celej Európe od roku 2004 a to od Portugalska po Rumunsko cez Španielsko, Francúzsko, Nemecko, Poľsko atď...

Hľadáme medzinárodne skúsených vodičov s nasledujúcimi požiadavkami:
• Vodičský preukaz skupiny CE s jednoročnými skúsenosťami v medzinárodnej doprave
• Znalosť cudzieho jazyka je vítaná, akým je francúzština, angličtina alebo nemčina
• Kandidát musí mať dobré správanie predvídateľné správanie, musí rešpektovať pokyny a zverený
majetok.
• Vodič musí byť bez zákazov jázd vo všetkých krajinách EU.

Ponúkame atraktívny plat a dobré pracovné podmienky :
• Diéta v zmysle zákona o cestovných náhradách priemer 45/ deň
• Vreckové 5 € / deň
• Plat 576 € mesačne
• Bonus za rešpektovanie pokynov a materiálov 100€
• Bonus pre dobrú spotrebu 100€

Navyše po odpracovaní môžete mať aj potom ďalšie výhody a to:

• po 6 mesiacov ďalší bonus 180€ za trimester
• po 2 rokov 13 plat (+ -500 € netto) / rok
• po 4 rokov 14 plat (+ -500 € netto) / rok

Prepravné náklady na pracovisko a domov hradí spoločnosť. Vodičom poskytujeme pravidelné školiace jazdy.
Náš dispečer v Bratislave plynulo hovorí po rumunsky a komunikuje sa prostredníctvom mobilného telefónu alebo zariadenia priamo z kabíny vodiča.
Dlhé víkendové prestávky sú v hoteloch.
EN:
Glass Partners Transports Slovakia is an international shipping company specializing in the transport of glass
Our company transports goods all over Europe from 2004 and from Portugal to Romania through Spain, France, Germany, Poland etc.

We are looking for internationally experienced drivers with the following requirements:
• CE Group driving license with one-year experience in international transportation
• Knowledge of a foreign language is welcome, such as French, English or German
• The candidate must have good behavior, foreseeable behavior, he must respect the instructions and
property.
• The driver must be free of driving restrictions in all EU countries.

We offer attractive salary and good working conditions:
• Diet according to the Travel Compensation Act approx 45€ /day
• Pocket 5 € / day
• Salary 576 € per month
• Bonus for respecting instructions and materials 100€
• Bonus for good consumption 100€

In addition, you can also benefit from work after you work:

• After 6 months, another bonus 180€
• after 2 years 13 salaries (+ -500 € net) / year
• after 4 years 14 salaries (+ -500 € net) / year

Transport costs for the workplace and home are covered by the company. We provide regular driving training to the driver.
Our dispatcher in Bratislava constantly speaks on Romanian and communicates through a mobile phone or device directly from the driver's cab.
Long weekend breaks are in hotels.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Glass Partners Transports, s.r.o.
Prístavná 10
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Pastor
Tel.: +421908809426
E-mail: poslať životopis
ID: 1414152   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100