Dispečer

Glass Partners Transports Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Koordinácia vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy
-Spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok
-Administrácia a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému, evidencia údajov o vykonaných jazdách.
-Operatívne riešenie zmien a reklamácií
-Riadenie a koordinácia práce vodičov, stanovovanie optimálnych trás vozidiel a harmonogramu nakladania a vykladania prepravovaného tovaru
-Monitorovanie polohy prepravných vozidiel, komunikácia s vodičmi

- možnosť kariérneho rastu,
- motivujúce platové ohodnotenie,
- stravné lístky
- príjemný kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava

Jazykové znalosti

Rumunský jazyk - Expert (C2) alebo Bulharský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré organizačné schopnosti, spoľahlivosť, dochvíľnosť, odolnosť voči stresu a proaktívny prístup k práci,
- znalosť rumunského jazyka

VracsLux sa je prepravná spoločnosť so sídlom v Luxemburgu a so špecializáciou sa na prepravu sypkých materiálov prevažne so sklápacími návesmi.

Hľadáme medzinárodne skúsených vodičov s nasledujúcimi požiadavkami:

• Vodičský preukaz skupiny CE s jednoročnými skúsenosťami v medzinárodnej preprave
• Vítaná je znalosť cudzieho jazyka, napríklad francúzštiny, angličtiny alebo nemčiny
• Uchádzač musí mať dobré a predvídateľné správanie, musí rešpektovať pokyny nadriadených a zverený majetok.
• Vodič musí byť oslobodený od vodičských obmedzení vo všetkých krajinách EÚ.
• Znalosť cudzieho jazyka je vítaná, akým je francúzština, angličtina alebo nemčina
• Vodič musí byť bez zákazov jázd vo všetkých krajinách EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1414152  Dátum zverejnenia: 10.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100