Výpomoc na výdaj stravy (zastupovanie)

Glamour Slovakia, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
po pohovore
Mzdové podmienky (brutto)
4,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastupovanie pri výdaji stravy vo firemnej jedálni

Žiadosť a životopis prosím zasielajte na email: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- platný zdravotný preukaz na prácu s potravinami
- odborné vzdelanie (napr. kuchár, čašník, hotelová škola,
škola s potravinárskym zameraním) alebo mať
absolvované "skúšky odbornej spôsobilosti"
- časová flexibilita
- skúsenosť s výdajom stravy alebo prácou v jedálni
výhodou
- samostatnosť
- zodpovednosť

Firma Glamour Slovakia, a.s patrí k vedúcim spoločnostiam zaoberajúcim sa distribúciou kozmetiky v Slovenskej republike.
Viac informácií na: www.glamour-co.sk
Sme silným a skúseným distributérom, jednotkou na slovenskom trhu. Naše portfólio pozostáva približne z 50 zahraničných značiek. Perfektne poznáme trh a dlhodobo spolupracujeme s domácimi aj nadnárodnými retailovými sieťami a nezávislými zákazníkmi, ako i kozmetickými salónmi. Budovanie značiek a ich podporu zabezpečuje tím ambicióznych ľudí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3867412  Dátum zverejnenia: 25.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.