Regionálny zástupca

GK Drinks s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma špecializujúca sa na zorganizovanie transportov pomocou aplikácií hľadá regionálneho manažéra do kancelárie v Bratislave. Podmienky: vlastné auto, základné počítačové znalosti, slovenské a maďarské jazykové zručnosti. Budúci kolega nemusí denne prísť do kancelárie, ale počas dňa musí byť vždy cez telefón k dispozícii! Ďalšie informácie môžete získať na telefónnom čísle: ‭0036 70 428 4423 - Boldizsár Tamás,‬ počas pracovného času. Čakáme na kandidátov vo veku od 25 do 40 rokov./Applikáció alapú Fuvarszervező vállalkozás területi vezetőt keres pozsonyi irodájába. Feltétel: saját autó, alapfokú számítógépes ismeret, szlovák és magyar nyelvtudás. A leendő kollégának nem kell naponta az irodában tartózkodni, de telefonon napközben elérhetőnek kell lennie! Részletek telefonon munkaidőben az alábbi telefonszámon: ‭0036 70 428 4423 - Boldizsár Tamás‬. 25 és 40 év közötti jelentkezőket várunk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Veľkoobchod a maloobchod
www.piaquaunion.com

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3240527  Dátum zverejnenia: 13.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou