Bagrista - Strojník kolejových rypadel

GJW Praha spol.sr.o.

Místo práce
Královéhradecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme stavební firma zabývající se modernizací a stavbou železničních tratí, stanic a vleček a provozováním drážní dopravy. Jsme licencovaným dopravcem v ČR i SR, disponujeme vlastními hnacími vozidly, nákladními vozy a speciálními hnacími drážními vozidly (podbíječky, kolejové pluhy, čističky), které k našemu předmětu podnikání využíváme. Máme pobočky v Praze, Hradci Králové a Havlíčkové Brodě.

Co vás čeká:

Hledáme do našeho týmu kolegu, který se zajímá o dění na železnici.

Má rád velké žluté pracovní stroje.

Nemusí mít zkušenosti s kolejovým dvoucestným bagrem, aby se to naučil, zařídíme.

Požadavky :

- vyučen ve strojním nebo stavebním oboru

- řidičský průkaz skupiny T (případně skupiny C - profesní průkaz)

- Výborný zdravotní stav (dle § 2 písm.a) vyhl.č.101/95 Sb. v plat.znění)

- Samostatnost, pracovitost, spolehlivost, ochotu pracovat převážně mimo domov

- Komunikativnost, práce v kolektivu, dodržování předpisů

Nabízíme: - až 600 000 Kč ročně brutto

- prémie, 13. plat, 25 dnů dovolené ročně

- měsíčné proplácení cestovních náhrad a stravného

- služební osobní automobil

- hradíme drážní licenci

- hradíme ubytování na stavbách

- služební mobilní telefon, benefitní program mobilních služeb pro Vaše blízké

- kompletní a pravidelné vybavování služebními pomůckami (oděv, obuv, vysílačka, …)

- pracovní smlouva na dobu neurčitou

Místo výkonu práce je celá ČR, dle potřeb jednotlivých staveb.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3916935  Dátum zverejnenia: 27.5.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc