Projektový manažér - akvizície (m/ž/d)

GiVE Management Consulting GmbH

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 680 - 3 360 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do nášho tímu hľadáme kandidáta na dlhodobú spoluprácu na pozíciu projektového manažéra - akvizície (m/ž/d) home office + výjazdy k zákazníkom / 20-40 hodín týždenne.

Lokalita: home office + výjazdy k zákazníkom (prevažne na západnom Slovensku – preto hľadáme kandidátov v tejto oblasti/ optimálne na trase medzi Bratislavou a Žilinou)

Úlohy:

  • starostlivosť o existujúce portfólio zákazníkov - udržiavanie a rozvíjanie pozitívnych a trvalých vzťahov, komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom e-mailu, telefónu a osobne
  • plánovanie stretnutí a ich samotná realizácia (návštevy klientov)
  • aktualizácia databázy v CRM
  • aktívne získavanie nových zákaziek a zákazníkov a predstavovanie našich služieb (dočasní / interim manažéri a experti)

Požiadavky:

  • výborné komunikačné schopnosti - schopnosť presvedčiť zákazníka a osobne sa s ním stretnúť
  • jazyky: český/slovenský jazyk je potrebný + plynulá nemčina alebo angličtina alebo maďarčina je výhodou
  • skúsenosti z personálneho oddelenia alebo personálnej agentúry výhodou
  • skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
  • schopnosť pracovať samostatne
  • min. bakalárske vzdelanie
  • precíznosť a dôslednosť
  • home office + cestovanie za zákazníkmi
  • flexibilný pracovný čas
  • očakávame 50 - 100 % časovej kapacity
  • znalosť práce na PC, MS Office
  • práca na voľnej nohe alebo fakturácia pre vlastnú spoločnosť
  • vodičský preukaz sk. B
  • miesto bydliska – západné Slovensko

Čo ponúkame:

  • zaujímavú prácu v oblasti ľudských zdrojov, prácu na voľnej nohe formou živnosti
  • rôznorodú agendu od nadväzovania kontaktov so zákazníkmi a kandidátmi až po udržiavanie stabilných vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
  • skvelý tím kolegov, ktorí vám pomôžu nielen začať, ale aj udržať vás na správnej ceste a nájsť pracovnú rovnováhu počas celej spolupráce
  • primerané odmeňovanie
  • možnosť priniesť a realizovať vlastné nápady a myšlienky
  • dlhodobú spoluprácu

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
ID: 4582215  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 680 EUR/měsíc