Personalista (m/ž/d) s kapacitou 50-100% pre Slovensko

GiVE Management Consulting GmbH

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
1 344 - 2 688 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kto sme:

  • spoločnosť, ktorá ponúka výrobným spoločnostiam interim/dočasných manažérov a expertov.
  • úspešne pôsobíme na trhu už viac ako 14 rokov
  • našimi zákazníkmi sú veľké výrobné, nadnárodné spoločnosti

Čo ponúkame:

  • zaujímavú prácu v oblasti ľudských zdrojov
  • rôznorodú agendu od nadväzovania kontaktov so zákazníkmi a uchádzačmi, cez porovnávanie dopytov a kvalifikácie uchádzačov, vyjednávanie a uzatváranie zmlúv až po podporu zákazníkov počas projektu a po jeho ukončení
  • skvelý tím kolegov, ktorí vám pomôžu nielen začať, ale aj udržať sa na správnej ceste a nájsť pracovnú rovnováhu počas celej spolupráce
  • primeranú odmenu
  • príležitosť priniesť a realizovať vlastné nápady a myšlienky
  • prácu vhodnú pre matky s deťmi
  • voľné nastavenie pracovného času
  • dlhodobú spoluprácu

Popis práce:

  • starostlivosť o existujúce portfólio zákazníkov - udržiavanie a rozvíjanie pozitívnych a trvalých vzťahov, komunikácia so zákazníkmi prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo osobne
  • aktívne získavanie nových zákaziek a zákazníkov
  • predstavenie našich služieb (interim manažéri a experti)
  • identifikácia potrieb zákazníkov a následný „matching“ (evidencia obchodného prípadu, vyhľadanie vhodného kandidáta, odoslanie ponuky a následné jednanie a uzatvorenie zmluvy so zákazníkom)
  • plánovanie stretnutí a ich skutočná realizácia (občasné návštevy klientov)
  • interview s kandidátmi – interim manažérmi a expertami
  • aktualizácia databázy v intuitívnom CRM systéme
  • zodpovednosť za dosiahnutie stanovených cieľov a obchodných výsledkov

Požiadavky:

  • vynikajúce komunikačné zručnosti
  • skúsenosti v automobilovom priemysle alebo v personálnej agentúre - nevyhnutná podmienka
  • skúsenosti s personalistikou, optimálne na riadiacej pozícii
  • schopnosť pracovať samostatne
  • precíznosť a dôslednosť
  • minimálne bakalársky titul
  • čiastočná domáca kancelária a pravidelné návštevy zákazníkov
  • 100 % záväzok nie je potrebný, očakávame 50 - 100 % kapacitu
  • znalosť práce s PC, MS Office
  • jazyky – slovenčina, nemčina alebo angličtina (nevyhnutná podmienka), ideálne aj maďarčina
  • práca na voľnej nohe formou živnosti resp. vlastnej spoločnosti
  • vodičský preukaz skupiny B

Nástup možný ihneď alebo po dohode, zmluva na dobu neurčitú.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
ID: 4469009  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 344 EUR/měsíc