Linux specialista

GIT Consult Czech s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000 EUR/měsícroční bonus 10-15 procent

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

 Zajišťovat provoz daných platforem a aplikací
 Podílet se na nasazování nových verzí
 Řešit vzniklé situace a incidenty
 Podporovat a spolupracovat s vývojovými týmy
 Optimalizovat výkon spravovaných platforem a aplikací

Zaměstnanecké výhody, benefity

 Roční bonus
 Příležitost rozvoje v oblasti platforem a aplikací budoucnosti
 Možnost pracovat v mladém a dynamickém kolektivu
 Příležitost zapojit se do rozvoje za použití nových technologií
 Možnost pracovat v agilním týmu
 Příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) až do výše 28 800 Kč/rok
 Stravenky (v hodnotě 110 Kč za den) plně hrazené zaměstnavatelem
 Cafeteria systém 9.600 Kč (možnost Multisport karty)
 Dovolená v rozsahu 5 týdnů ročně, 12 dní volna navíc
 Zdravotní volno 5 dnů ročně
 Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
 Vzdělávací a rozvojové akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Finanční instituce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Linux - Pokročilý
Bash - Základy
SQL - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

 SŠ/VŠ se zaměřením na IT
 Zkušenosti s provozem aplikačních serverů, Java EE
 Znalost API SOAP a REST výhodou
 Zkušenosti s Linux a scriptováním
 Praktická znalost SQL
 Základní znalost IT infrastruktury
 Znalost DMS výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 3913307  Dátum zverejnenia: 18.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 EUR/měsíc